Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti milyen nyitó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti milyen nyitó levélnek örülnétek társkeresőn?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez a téma már eléggé ki lett vesézve, de sehol sem találtam meg igazán azt amit kerestem. Ezért gondoltam én is felrakom a kérdést.


Lányok, ti milyen nyitó levélnek örülnétek egy társkeresőn?

Mivel tudom, hogy rengeteg levelet kaptok nap mint nap, és azt is hogy ezeknek a bő 80%-a ugyanaz.

De mégis milyen jellegű az, amit ha elolvastok megnéznétek az adatlapom és esetleg vissza is írnátok?


Mivel ha azt írom le hogy szimpi vagy és van-e kedved ismerkedni az már alapból rossz, mivel nyilván azért írtam mert szimpi vagy, és ha akarsz úgy is vissza írsz.


Ha dicsérlek azért nem jó, mert nem is ismerlek és rögtön látszik, hogy felszínes vagyok (esetleg 1-1 bók) valamint mivel tömegszámra kapjátok az ilyen leveleket (gondolom).


Ha magamról írok az unalmas (mert máris mindent leírok magamról)

Ha csak röviden akkor pedig hogy száraz a levél.


Ha valami vicceset akkor sablon a levél (bár a fentieknél is lehet az).


De akkor végül is milyen levélnek örülnétek, amire vissza is írnátok? Mert a fent említettekből feltételezem tömegszámra kaptok, amit már gondolom kicsit untok is, nem frappáns, nem köt le ezáltal nem is érdekel titeket, rögtön tovább is kattintotok.


Na de hogy most így mindent kifejtettem, akkor végül a kérdés lezárásképp (újra).


Milyen nyitó levélnek örülnétek amire valóban vissza írnátok és megnéznétek az adatlapom, nem pedig továbbkattintanátok?:)



2013. ápr. 20. 09:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Az attól is függ, hogy milyen kaliberű csajt keresel, és mire..
2013. ápr. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Leginkább komoly kapcsolat.

És hogy milyen kaliberű?

Hát,nálam nehezebb ne nagyon legyen. Magyarán szólva vékony/karcsú/átlagos test alkatú, aranyos-bájos mosolyú.

Nem a 10/10-es bombázókra hajtok, de azért szebb lányokra.

A plázacicákat kerülöm.


Elnézést a megfogalmazásért, ezt jobban nem tudtam kifejteni :)

2013. ápr. 20. 09:29
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Szimpatikusnak talállak, lenne esetleg kedved megismerkedni velem?


Várom a válaszod: XY


..........................................

Ezt lányként írtam neked, de én csak ilyen levelekre reagálnék, mivel normális kapcsolatra vágyom. Ha valaki dicsérne, az alapból ki lenne lőve; az is, aki helyesírási hibákkal teli üzenetet küld. Ehhez képest(bár épp múlt héten töröltem magam társkeresőről), túlzás nélkül 2 ember volt, aki ehhez hasonlóan próbálkozott, a többiek csak szimplán fényképet küldtek magukról vagy ami még rosszabb, a csábos 'férfiasságukról'. Hozzá kell tenni, hogy aki kép alapján nem szimpatikus, vagy az adatlapja olvasása közben találok olyan dolgot, amire azt mondom, hogy na ne, akkor semmiképp sem reagálok. Viszont az online társkeresésből szinte teljesen kiábrándultam, nagyon sokáig kell keresni, hogy megtaláld azt a tűt a szénakazalban. Illetve ahogy én láttam, fordított esetben is; női szemmel nézve nem sok értelmes vagy bájos hölgy tette fel magát csupán ismerkedés céljából.

2013. ápr. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
#3 a "Szimpatikusnak talállak" nem dicséret?
2013. ápr. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Leginkább semmilyenre, nem kéne egy olyan pasi, aki ott ismerkedik. Egyszer regisztráltam egyre, de iszonyat unalmas, sablonos az összes levél, amit kaptam, olyan személytelen volt.
2013. ápr. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Szimplán ennyi?

De ebből nem tömegszámra kapjátok a leveleket?


Említetted, hogy mik vannak kizárva.

Valóban, a dicsérettől én is tartózkodom, mivel még úgysem ismerem miért dicsérjem, valamint rajtam kívül percenként kapja..:D


A szex téma is kerülendő, mivel komoly kapcsolatot keresek ezért ezt is hanyagolom.


De úgy gondoltam, hogy amit az imént írtál, arra azért nem reagáltok mert semmit mondó. Tehát nyilván azért írtam mert szimpatikus vagy, és ha akarsz akkor így is úgy is visszaírsz.:D A másik fele pedig hogy nagyon sablonos, és átfogalmazni ezt nem nagyon lehet, hogy ne annak tűnjön. Vagy esetleg már túlgondolom, és valóban ez lenne az a levél aminek örülnétek?:)

2013. ápr. 20. 09:54
 7/10 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok fent társkeresőn, mert nekem nem annyira tetszik, de persze semmi baj azzal, aki ott ismerkedik, pl. anyukám is ott ismerte meg a jelenlegi barátját, és nagyon szeretik egymást :)

De a kérdésre válaszolva (ha fent lennék egy társkeresőn) :D

Én azért örülnék, ha az illető írna magáról egy kicsit. Persze nem öt oldalt, de pár dolgot magáról, hogy miket szeret csinálni, meg az is jó lenne, ha leírná, hogy miért pont nekem küldött levelet. Szóval nem csak annyit, hogy szimpatikusnak tűntem, hanem, hogy miért tűntem annak :D

Erőltetett vicces megjegyzések nem kellenek, de ha úgy jön, az persze jó. Szerintem nem szükséges nagyon precízen megfogalmazni, hanem a saját stílusodban írni.

Persze az is fontos ezek után, hogy külsőre tetsszen, aki küldte a levelet, de ha az írása alapján érdekes, szimpatikus embernek tűnne, akkor valószínűleg akkor is visszaírnék, ha külsőre nem lenne az ideálom.


Ennyi jutott most így hirtelen eszembe, de mondjuk én annyira nem tudom, hogy mennek a dolgok egy társkeresőn, szóval, hogy egy lány mennyi levelet kap, hogy te hány lánynak írsz levelet, szóval van-e időd mindegyiket személyesre megírni.

2013. ápr. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ez egy baromság, néha túlkomplikálják az egészet feleslegesen.


Ha tetszik egymásnak a 2 fél akkor nem kell hosszabb levelet írni mert felesleges kitárulkozni. Ha megvan a sima szimpátia akkor kezdjenek el beszélgetni.


Amúgy meg ahogy szokták írni 1 jó csajra tuti jut vagy 200 pasi szóval válogathat. És mint mi pasik, a nők is a képek alapján válogatnak.

2013. ápr. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Hát, akkor maradok a szokásosnál, ezek szerint túl komplikáltam :)

Köszönöm a válaszolóknak!

2013. ápr. 20. 14:57
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem komplikáltad túl!

Szerintem nagyon is jól gondoltad!

Én zsigerből figyelmen kívül hagyom a 3-4 szavas, "szimpi vagy, ha én is neked, írj" dolgokat. Aztán meg ott vannak az ömlengős, "mikor megláttam a képed, azt hittem angyal szállt le közénk". Na, ettől meg belehányok a számba.

Nekem például tetszenek a figyelemfelkeltő, nem mindennapi levelek, amiket nem lehet válasz nélkül hagyni. Az egyik fiú, aki nekem nagyon-nagyon szimpatikus volt, azt írta, hogy "gondolkodás nélkül neked adnám kakaós csigám közepét" :) Ezen olyan jót mosolyogtam, hogy muszáj volt felelnem neki: "Csiga volt a jelen az oviban." És ebből bontakozott ki később a dolog. Szerintem ne írj magadról az első levélben, arról sem, hogy mit szeretsz mert már annyira unalmas, hogy el sem fogják olvasni. Olyan ez mintha önéletrajzokat olvasgatnál az irodában egymás után, egész délután.

Inkább vedd elő a humorod és keltsd fel a hölgy érdeklődését! Nekem az is bejön, ha frappáns szókapcsolatokat löksz egymás után, amiknek se elejük se végük, viszont megmosolyogtatják az embert. :)

23/L

2013. ápr. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!