Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Akik fent vagytok...

Lányok! Akik fent vagytok valamilyen társkeresőn, akár évek óta, miért nem válaszoltok a normális levelekre sem?

Figyelt kérdés

Kb. egy hónapja vagyok fent társkeresőn (párom.hu), azóta megírtam kb. 30-40, a címzett számára egyedileg megfogalmazott NEM sablon levelet, darabonként kb. fél óra munka befektetésével. A levelek közt volt vicces, hízelgő, kötekedő és bunkó stílusban megfogalmazott is. Utóbbi kategória érte el a legnagyobb "sikert", munkám gyümölcseként össz. 3 db válasz érkezett, de egyikből sem lett értékelhető beszélgetés, valószínűleg pont a bunkó stílus miatt.


A problémám az, hogy ugyebár ti lányok is elvileg társkeresési célzattal vagytok fent az ilyen oldalakon, de mégsem méltatjátok válaszra a napi 5-10 bejövő levélből azt az 1-et sem, amin egyértelműen látszik, hogy nem sablon, hanem valaki személyesen nektek írta, a legjobb tudása szerint.


Miért van ez?


(Még mielőtt megkérdezitek, nem, nem vagyok bűn ronda (bár ezt nekem nehéz megítélni), sőt zömében olyan lányoknak írtam, akiknek elvileg bejövök (az ideál rovatban kitöltött adatok alapján))


23F


(Ja és kérem szépen, ne írjátok, hogy menjek az utcán ismerkedjek inkább, vagy máshol, mert a kérdés nem erről szól.)



2014. febr. 19. 20:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Társkeresőn minimum Brad Pittnek kell lenni, h válaszra méltassanak a lányok. Akkor viszont a leggagyibb sablonlevélre is lelkesen válaszolnak.
2014. febr. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én arra gondolok, hogy azok a kamulányok, akiket az üzemeltető rakott fel csalinak és nem valós személyek. sok helyen láttam már ilyet.
2014. febr. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
én is így jártam, de szerintem felesleges társkeresőn pazarolni az időt, az ottani csajok mindegyik a szőke hercegre vagy a görög istenre vágyik, esélyt sem adnak az ismerkedésre, inkább figyelmen kívül hagynak, ezért kell személyesen szórakozóhelyeken, vagy bevásárlóközpontokban ismerkedni, mivel ha leszólítasz egy csajt nem fog leszarni (senki sem szereti a kínos csöndet) meg aztán a fényképek sem szoktak olyan jól sikerülni, élőben csak jobban néz ki az ember. Ha elkezdődött a beszélgetés, onnantól már könnyebben megy a dolog.
2014. febr. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

lehet, hogy elfogyott az ingyenes levélküldés lehetőség.

de ez izgalmas idevágó story: [link]

2014. febr. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

4.

Nem, elvileg tudnak nekem írni.

A cikket már olvastam, vicces sztori :D

2014. febr. 19. 20:33
 6/14 anonim ***** válasza:
Ismerős, én is ezért hagytam fel az ismerkedéssel.
2014. febr. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Amikor regisztráltam, az első hónapokban elég aktív voltam. Minden értelmes, kerek mondatokat megfogalmazó srácnak visszaírtam. Egy idő után ezek az emberek lemorzsolódtak. Én például nem akartam velük facebookon beszélni, de ők emailezni nem voltak hajlandóak; én találkozni akartam volna, de ők csak skypeolni. Vagy éppen én levelezni akartam volna még egy darabig, a férfi meg betépni és hármasban szexelni a barátnőjével, akinek kapcsolatuk közben született egy gyereke, fogalmuk sincs, kitől.


Szóval mások voltak az igényeink.


Vannak pozitív tapasztalataim is, ezt viszont most nem kötöm senki orrára :) Nem lehetetlen megfelelő embert találni neten, akár hosszabb, akár rövidebb kapcsolatról van szó.

2014. febr. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Érdekes, itt minden nő visszaír a normális levelekre, társkeresőkön valahogy mégse lehet ilyenekkel találkozni sosem...
2014. febr. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Papi, ne keseredj el: 1132 levél után kaptam egyetlen értelmesnek mondható választ.

Nem vagyok ronda, ápolatlan, büdös esetleg fogatlan. Megfelelő műveltség, és jól feltöltött adatlap (a fentebb linkelt cikkhez hasonló módszerekkel) mellett.


Szánalmas.

2014. febr. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Úgy látom egy kivétellel csak férfitársaim kommentelnek. Hölgyeim, hol maradnak a válaszok?
2014. febr. 19. 23:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!