Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nektek volt már dolgotok...

Nektek volt már dolgotok efféle agresszív fiatal nővel?

Figyelt kérdés

Ha igem, hogy volt, mint volt?

[link]



2014. jún. 17. 01:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Itt a gyakorikérdéseken igen. Össz-vissz azért kezdett el a kommentjeiben handabandázni, mert egy élőbeszédben meglevő gesztust valamilyen neki nem tetsző karakterrel mertem jelölni.
2014. jún. 17. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%

Nem. Én alapvetően szelíd és béketűrő természetű vagyok, de ha valaki a szélvédő üveget kezdeni ütni, amikor az autóban vagyok, akkor nő létemre teljes erőből vágnám ki az ajtót úgy, hogy lehetőleg térden találjam.


Ha úgy mérném fel, hogy az én fizikai erőm és a sportoló múltam nem tenné lehetővé, hogy kiszállva az autótó közeléből eltávolítsam, és megakadályozzam abban, hogy kárt tegyen az autóban, akkor elővenném a kormánykerék melleti rekszből a paprika sprayt, és ha az első figyelmeztetés után nem hagyná abba az illető az ámokfutását, akkor lefújnám vele.


Én néhány alkalommal tettem már szóvá autósként is és bringásként is piros lámpánál vagy máshol indokolt esetben, kultúrált formában, nyugodt hangnemben valakinek, hogy előtte olyan szabálytalanságot követett el, amivel más biztonságát, testi épségét veszélyeztette, de az ilyen viselkedést elfogadhatatlannak és védhetetlennek tartom.

2014. jún. 17. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nővel nem, csak pasassal. Vele is csak addig, míg én is ki nem szálltam. Szegényt nem olyan látvány fogadta, mint amilyet elképzelt, így aztán hamar lejjebb adta.
2014. jún. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Miquel, Te nem az a hírhedt budapesti Testgyúró Miska vagy?
2014. jún. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!