Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem leszel dühös, agresszív,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem leszel dühös, agresszív, ha az utcán egy szép fiatal párt látsz?

Figyelt kérdés
Eszembe juttatja, hogy nekem nem lehet barátnőm (súlyos szociális fóbiám van), és valahogy provokációként élem meg az ilyeneket.
2011. máj. 23. 15:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%
Leírnád pontosan h mi a bajod? Engem érdekel és szívesen meghallgatnám, lehet privátban is.
2011. máj. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%
Miért nem mész pszichiáterhez?
2011. máj. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
90%
Én nem leszek dühös, nincs semmilyen fóbiám, és barátnőm is van. Nem lehetetlen, miért ne lehetne neked is? Miben nyilvánul meg a fóbiád?
2011. máj. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Smartguy86 ***** válasza:
93%
Aki egészséges, azt nem bántják ezek a jelenetek. Fordulj orvoshoz (pszichiáter), mert ez súlyos betegség!
2011. máj. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
20%

Persze, menjen pszichiáterhez, tudjátok mit beszéltek? Fizessen ki súlyos ezreket, meg szedjen idióta gyógyszereket, amik a szervezetét is felborítják csak ezért...? Gondolkozzatok már!

A szociofóbia nem olyan dolog, ami közveszélyes (jó esetben). Egyszerűen indulatos vagy, ingerlékeny....és valljuk be, mindenkinek volt 1-2 rossz napja, amikor hasonló gondolatok jutottak az eszébe. Aki ezt tagadja, az önmagának hazudik.


A problémádon egyedül a sikerélmények tudnak változtatni. És ezzel el is mondtam a megoldást.

2011. máj. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Én megértelek, bár nem világos számomra, hogy milyen is a te fóbiád pontosan.


Én magam nem merek kezdeményezni lányoknál, mert nincs elég önbizalmam, gátlásos, csendes, visszahúzódó fiú vagyok és nem tudom elhinni, hogy valaha is fogok tetszeni akárcsak egy lánynak is pedig mondták már, hogy aranyos srác vagyok mégsem segít, hogy odamerjek menni végre az utcán a számomra csinos lányokhoz, pedig naponta nem is egyet látok és ez nagyon kínoz engem.


Pl.: mai is sétálás közben az utcán rengeteg számomra vonzó lányt láttam, de nem tettem semmit, valami visszafog, peidig szeretnék barátnőt.

2011. máj. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Jön a nyár és egyre több ilyen lesz. Én meg évről évre egyre ingerlékenyebb és agresszívabb vagyok.


De sajnos nem tudok társaságba menni, nem tudok idegenekhez odamenni, mert nagyon erős pánikszerű tüneteim vannak.

2011. máj. 23. 15:26
 8/19 anonim ***** válasza:
Ha dühös leszel visszatudod fogni a dühödet, vagy ki kell adnod valakin, valamin?
2011. máj. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Visszafogom, pár óra alatt elmúlik.
2011. máj. 23. 15:29
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is voltak pánikolós tüneteim, elég durván. De ez nem kifogás... meg lehet szüntetni, bár tény, hogy nem egyszerű. De én mindenképp ajánlom, hogy próbálj kilábalni belőle, nagyon megéri, hidd el.

A kérdésre válaszolva pedig, nem leszek dühös, engem csak az zavar, ha pl metrón a tömegben szó szerint egymás mandulájával játszanak az orrom előtt. Úgy érzem ez nem rám tartozik.

2011. máj. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!