Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Pályakezdőként bele írjam az...

Pályakezdőként bele írjam az önéletrajzomba azokat a munkákat amiket iskola mellett végeztem?

Figyelt kérdés
Sziasztok, pályakezdő vagyok és az érdekelne hogy szerintetek az önéletrajzomba bele kéne írnom azokat a munkákat amiket iskola mellett, illetve nyári szünetekben végeztem, úgy hogy egyiknél sem voltam bejelentve? Gondolok ez alatt építkezésekre ahol segédmunkás voltam, vagy dolgoztam kertészetben is, illetve vízórák cseréjével is foglalkoztam. Ha bele írjam, akkor részletezzem hogy hol mit csináltam? pl kertészetben terfilezés tereprendezés stb. Mindezt úgy, hogy nem ilyen területen szeretnék elhelyezkedni, mivel szeretnék már dolgozni ezért elég sok féle helyre elküldöm ( eladói, értékesítői, vendéglátói állásokra) az önéletrajzomat, és nem tudom hogy számítanak-e ezek a munkák amiket suli mellett dolgoztam? Gondolom azért egy pályakezdő önéletrajzába nézik azt is hogy csinált-e valamit az illető, képes-e végig dolgozni 8-12 órát stb? Egyébként érettségim meg egy f*s okj-s bizonyítványom van.

2014. jún. 17. 10:06
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
Beírnám a nyári diákmunkákat(nem számít, hogy nem voltál bejelentve, ezt nem nézik) Jó fényt vet, hogy sokfélét kipróbáltál, hogy szorgalmas vagy és érdeklődő. Azt hogy hol azt nem írnám,, de azt igen, hangsúlyozva, hogy érdekeltek a különféle munkák, ezért nyáron kipróbáltad ezekben magad.
2014. jún. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%
szerintem írd bele, mert így már előrébb vesznek a többinél, mindig a gyakorlatot nézik, és mondjuk mellé felsorolhatod, h miket csináltál a munkakörön belül
2014. jún. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat! :)
2014. jún. 17. 10:46
 4/4 anonim válasza:
Hali! Számítanak, írd bele nyugodt szívvel.
2014. jún. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!