Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért akkora probléma, ha a...

Miért akkora probléma, ha a főiskolás gyerek nem dolgozik iskola mellett?

Figyelt kérdés

Megnéztem az órarendemet, 100%, hogy nincs az a munkáltató, aki felvenne (feketén ki akar dolgozni?), mert olyan össze vissza járnék dolgozni.

Irigylem azokat, akiknek nem gond, ha nem járnak be órára.


Nekem az iskola fontosabb, minthogy egy munka miatt (amit nem biztos, hogy akár 1 évig is tudnék csinálni) megbukjak 1-2 vizsgán, vagy átmenjek fizetősre.


Tudom, lesz itt olyan, aki suli mellett dolgozott, de én 20 évesen nem akarok 4-5 évig csak tanulni meg dolgozni, hogy ne legyen időm se a páromra, se a barátaimra és semmire.


2010. szept. 3. 15:44
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:

Hétfőn, kedden és szerdán reggeltől estig suliba vagyok, csütörtökön meg 10-től 6ig. Péntekem szabad.

Azt mondták a legtöbb munkahelyen, hogy kevés órában érnék rá, keresnek mást helyettem.

2010. szept. 3. 15:47
 2/34 anonim ***** válasza:
41%
Ha fizetnél magadtól valamilyen járulékot,vagy árva lennél és mindent neked kellene előteremtened a főiskolára akkor ne félj dolgoznál.
2010. szept. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:

Igen, de nem így van.

Nekem is jól jönne a pénz, de max éjszakásként tudnék dolgozni. De akkor meg a suliban aludnék el.

2010. szept. 3. 15:49
 4/34 anonim ***** válasza:
92%
hát ez nálunk is probléma most. olyan hülye órarendem lett, hogyv an hogy két-hrom lyukasórám van, de addig hogy dolgozzak? + napi négy óra utazás, és minden nap van órám. emellett tanulnom is kellene, meg dolgozni is. Nem tudom ogy fogunk kijönni ebből a pénzből...én akarnék dolgozni de nem tűnik kivitelezhetőnek...
2010. szept. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

Én is akarnék, de nem tudok, mert ha éjszakásat elvállalom, az az iskola rovására megy.

Annyit meg nem ér az egész...:(

2010. szept. 3. 15:53
 6/34 anonim ***** válasza:
57%
Hétvégi munka.
2010. szept. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:

Hol van hétvégi munka? Mutass egyet...

Mert itt Baranyában nincs.

A munkáltatónak olcsóbb 1 embert alkalmazni aki mind a 7 nap ráér, mint 2-t, és a 2. csak hétvégén ér rá...

2010. szept. 3. 15:56
 8/34 anonim válasza:
100%
Barátnőm a Spar-ba 2 hetente hosstess, péntek-szombat, havi 28-at kap. Igaz, őt is egyik ismerőse ajánlotta be, de érdeklődj, hátha tud valaki valamit. Amúgy ez most kinek probléma? Ha nincs időd dolgozni, hát nincs, nem lehet mit tenni. Sokan vannak így.
2010. szept. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
Nyelveket tanítok egyetem mellett.Az órarendem szintén elég össze-visszára sikerült,így fix munkahely nem megoldható,de a pénzre szükségem van.Ezért tanítok.
2010. szept. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
67%

Éevelezőre átmenni? Akkor két legyet ütnél egy csapásra....munka és suli együtt.


Sok munkáltató valóban rossz szemmel nézi ha valaki 22-23 éves koráig nem dolgozik semmit..egyszerűen felveszik inkább azt akinek van munkatapasztalata is.


Egyébként egy főiskolás már nem gyerek.

2010. szept. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!