Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Bunkóság ha valaki nem ír...

Bunkóság ha valaki nem ír vissza nekem facebookon?

Figyelt kérdés
Ismerjük egymást már régebb óta barátok vagyunk, voltunk egymásnál..mostanában alig akar visszaírni ha visszaír arra is 10 perceket kell várnom. Legutóbb is már csak kiírta h látta de vissza sem ír. Én nem ántottam meg semmivel, de több csaj is írogat az illetőnek..ezt a barátságot haggyam is mi? A találkozókat mostanában lemondja nem is ír, vagy alig. Múltkor felhítam h jöjjön fel fbra és dumáljunk..feljött, ráírtam és csak LÁTTA.
2014. jún. 17. 12:20
 1/10 A kérdező kommentje:
15 évesek vagyunk
2014. jún. 17. 12:21
 2/10 anonim ***** válasza:
Kicsi vagy még...
2014. jún. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
finoman így adja tudtodra, hogy kopj le - ne erőltesd, ha akar valamit, majd ír!
2014. jún. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
énis erre gondoltam..de nekem legalább lenne gerincem megmodani az illetőnek, hogy bocs ráduntam
2014. jún. 17. 12:26
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
Annyira gáz ez a fészbukcsetelés. 10 percig nem ír vissza, hát ez szörnyű. Nem jutott eszedbe, hogy mondjuk mostanában elfoglalt, vagy épp nehezebb időszaka van és nincs kedve a társasághoz, vagy mit tudom én? Meg amúgy is ilyeneket miért idegenektől kell megkérdezni ahelyett, hogy egymás között megbeszélnétek? Azt se tudjuk, kik vagytok, miért mi ítélkezzünk a ti kettőtök kapcsolata felett?
2014. jún. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%
10 perceket kell rá várni? D: Lehet van élete is.
2014. jún. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
92%
Hali! Hát gondolom idegesítő lehet, nekem az exem percekig nem írt vissza, és már attól idegrohamot kaptam. :D Szerintem bunkóság, akkor mondja meg hogy nincs kedve beszélni, nem? Van kis keze, ujjai, letudja pötyögni.
2014. jún. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
43%

Utolsó és a kérdező, ti komolyan betegek vagytok.

Nem igen hiszem, hogy tényleg szeretnétek, ha mindenki megmondaná nektek az igazat.

2014. jún. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
miért betegek bro? énse szeretek p la gép előtt görnyedni és várni mikor ír már vissza a csajom.. aztán kimegyek a retyóra és mire visszaérek ott az üzi tőle hogy úú nemválaszolok neki, mert kb direkt megvárta amíg már nembírja a hólyagom és kimegyek vécére ,és akkor kegyeskedett írni, néha úgy megtépném xD
2014. jún. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az emberek komolyan elvárják egymástól, hogy folyton gépközelben legyenek és rögtön válaszoljanak? kötelessége folyton facebookozni vagy mi? röhej
2014. jún. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!