Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerintetek ha mutatok egy...

Szerintetek ha mutatok egy iskolatársamnak facebookon 2 fényképet amit készítettem, és nem reagál semmit rá, az bunkóság?

Figyelt kérdés
Időjárásról volt fénykép, viharfelhőkről, szeretek fényképezni, de nem esik jól hogy mutatok fényképet valakinek és semmit nem mond rá, abban se vagyok biztos hogy megnézte. Őt nem érdeklik az ilyenek de akkor is.
2012. júl. 5. 18:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem bunkóság. Van az embereknek fontosabb dolguk is ettől.

Hacsak ki nem hangsúlyoztad, hogy mennyire büszke vagy ezekre a fotókra, és kimondottan neki küldted el üzenetben.

Ha csak úgy kiraktad az üzenőfalra, az senkit nem érdekel.

2012. júl. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem kiraktam, üzenetben chaten küldtem el neki, nem vagyok a képre büszke csak gondoltam megmutatom.
2012. júl. 5. 18:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, bunkóság. De az is bunkóság, hogy olyan dolgokkal zaklatsz másokat, amik nem érdeklik.
2012. júl. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 rajcziz ***** válasza:

Egy kérdésem van. Megkérdezted tőle, hogy megmutathatod-e neki? Vagy csak elküldted, hogy mondja el, mit gondol róla.

Ha előbbi, és ő igent mondott, akkor enyhe "bunkóság". Ha utóbbi, akkor inkább a te részedről az.

2012. júl. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem
2012. júl. 5. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!