Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért vannak színes bőrűek és...

Miért vannak színes bőrűek és japánok Franciaországban?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsiságból tettem fel a kérdést.

Sok francia filmet, sorozatot vagy képregényt olvastam. Sokszor szerepelnek benne színes bőrűek, akik általában a jópofa, humoros karakterek szerepébe bújnak. A Pif és Herkulesben ilyen Szépalmási professzor, aki a két főszereplő barátja. A japánok (érdekes módon) az üzletemberek szerepét kapják legtöbbnyire; és azon gondolkoztam, hogy a valóságban a japánok csak az üzleti út miatt utaznak Franciaországba, de nem telepednek le.



2014. jún. 20. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Mondjuk mert egy csomó afrikai odaköltözik?

A japánokat nem tudom.

2014. jún. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Afrikai eredetű színesbőrűek azért vannak Franciaországban, mert már annak idején a francia ill. volt francia gyarmatokról sokan mentek oda.
2014. jún. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
58%
#2: És azóta csak szaporodnak mint a nyulak.
2014. jún. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A japánok üzlet miatt mennek Franciahonba, illetve házasodni a Loire-völgyben.:D
2014. jún. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
93%

Franciaország egy régi kultúrnemzet, gazdaságilag is jelentős, szellemi téren is pezsgő így nyilván mindenféle külföldiből (turistából, bevándorlóból, ideiglenesen ott tartózkodóból, üzleti úton levőből, konferenciára érkezettből...) is sok van.


Követendő példa lehetne a mi számunkra is!

"Vigyázó szemetek Párizsra vessétek"(Batsányi 1789)

2014. okt. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!