Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Adnátok valami motivációt a...

Adnátok valami motivációt a tanuláshoz?

Figyelt kérdés
mindig mielőtt tanulni kezdenék azt kezdem mnodogatmi magamban hogy minek tanulni ?? minek?? rá érsz még este is megcsinálni ! jó...utána pedig este...ááh majd reggel megcsinálom...reggel meg már megint...nincs semmi motivációm a tanuláshoz segitsetek lécci

#tanulás #ezotéria.egészség.emberek.közösség.nők.
2014. jún. 23. 10:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Itt olyat nem fogsz kapni, ezt magadnak kell megtalálnod.
2014. jún. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem az szokott segíteni hogyha kialakítok magamnak egy erős egoizmust, vagy találok egy célt.
2014. jún. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Mi a célod? Mutasd meg mindenkinek, hogy te vagy a legjobb, te tudod a legjobban megcsinálni. Gyerünk, gyerünk, menni fog, ne magold, hanem értsd és akkor minden menni fog. Miért te akarsz a legh-ülyébb lenni, aki semmit se tud- ez nagyon kellemetlen. Mutasd meg, hogy veled nem lehet szórakozni, rajtad nem fog ki pár oldal te igenis képes vagy rá. Velem vég ez volt, elképzeltem, hogy minden menni fog és így is lett. Múlt héten érettségiztem 100%-os szóbelivel, amikor osztották ki az érettségi bizonyítványt elnöki szóbeli dicséretet kaptam, az egész osztály és a tanári kar tapsolt. Úr Isten akkor megtiszteltetés és akkor jóleső érzés volt, hogy az hihetetlen. Persze mondtam, hogy köszönöm erre mikor mentem ki átvenni az a tanár akinek a tantárgyából kaptam ennyit mondott: Ne nekem köszönd, saját magadnak! És igen, megcsináltam, mert megakartam csinálni és mert is meg is tudom csinálni.

Döntsd el, hogy mit akarsz, és a többi már csak rajtad múlik, csak te felelsz saját magadért, már nagy van, ha tanulsz akkor magadért tanulsz és nem másért. Ne csak másokat akarj legyőzni, hanem saját magad! Ez a legnehezebb, de vajon képes vagy rá????

2014. jún. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Snapette ***** válasza:

[link]


Mert senki nem hiszi, hogy ide juthat...

2014. jún. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!