Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A hozzám hasonló bolondokat...

Habibi kérdése:

A hozzám hasonló bolondokat hogyan kell kezelni? Mit válasszak? Melyiket hanyagoljam? Hogy lehetek már ennyire szétesett ember?

Figyelt kérdés

az a bajom, hogy sok dologba belekezdek és semmiben sem tudom magam tökéletesíteni. pl. rajzolok,félbehagyom és aztán elkezdek festeni,de be se fejezem mert ékszereket is készítenék, de eszembe jut, hogy nyelveket is tanulok,ezért leülök tanulni és akkor esik le, hogy a felvételimre is kell tanulnom, akkor egy picit arra tanulok és most kezdtem a könyvkötésbe is és azzal is foglalkozom. Ez megy mindennap és idegesít, ha egyet is kihagyok ezek közül, de mégis nagyon dühös vagyok magamra, hogy így nem tudom magam képezni semmiben sem, mert annyi minden érdekel. Mit kezdjek magammal?

köszi és bocsi ha érthetetlen

18/L


2011. márc. 10. 21:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Beosztással lehetne ezen segíteni.Például elhatározod,hogy minden nap egy -egy órát áldozol külön-külön minden hobbidra.Vagy lehet úgy is,hogy mindegyik napon másikkal foglalkozol.Mondjuk,a hétfő a könyvkötésé,kedden rajzolsz,szerdán nyelvet tanulsz és így tovább.Az nem baj,ha széleskörű az érdeklődésed.Csak vigyázz,nehogy úgy járj,hogy annyi mindenbe fogsz bele,hogy végül egyiket sem fogod befejezni.
2011. márc. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is oszd be a dolgokat. Én vizsgaidőszakban szoktam a tételmennyiségnek megfelelően előre beosztani a napokat. Neked annyi előnyöd van hogy szívesen csinálod amit csinálsz :)
2011. márc. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!