Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A személyi igazolványom jövő...

A személyi igazolványom jövő februárban jár le, de én már most le szeretném cserélni. Megtehetem?

Figyelt kérdés
2014. jún. 23. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Megteheted.
2014. jún. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Meg hát. De ha van jogosítványod, vagy pedig útleveled, akkor nincs is szükséged új személyire elég ezek egyike és a lakcímkártya! Csak hogy tudd!
2014. jún. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Jogsim nincs, az útlevelem pont most járt le, (plusz nem túl praktikus útlevéllel flangálni mindenhova :) )

Csak már annyira irritál, hogy a 13 éves kori képem van rajta, és egyáltalán nem hasonlít már rám, plusz pl ahogy anno aláírtam, ma már nem is tudok úgy aláírni se.

Csak valami jogszabályt olvastam, hogy megtagadhatják a kiadást, ha az adatokban nincs változás.

2014. jún. 23. 19:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Megmondod, hogy esélyes, hogy külföldre mész dolgozni vagy tanulni, és most szeretnéd intézni, mert most van időd még, februárban pedig nagy valószínűséggel nem leszel itthon, hogy meg tudd csináltatni...
2014. jún. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!