Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan, hol tudnám publikálni...

Hogyan, hol tudnám publikálni a cikkemet?

Figyelt kérdés

Eddig elküldtem 4 online magazinnak, ebből 2-től jött visszajelzés, hogy bár tetszik nekik, de nem ez a fő profiljuk. Ez teljesen rendben van, csak arra lennék kíváncsi, hogy az jó megoldás-e, ha e-mailben elküldöm nekik az adott anyagot (természetesen egy normálisan megfogalmazott levél kíséretében)? Mennyi az esély, hogy nem törlik élből, amint elolvassák, hogy egy amatőr író írt nekik, és elolvassák az írásomat?

Az egyik magazinnál mondták, hogyha ezoterikus, spirituális témáról írnék, azt megjelentetnék, de sajnos arra képtelen vagyok elvi okokból (ateista és szkeptikus vagyok, sajnos /vagy nem/ nem tudok olyanról írni, amiben nem vagyok meggyőződve, pláne, ha parasztvakításnak tartom).

Szóval ez a "módszer" jó? Sajnos nincsenek kapcsolataim, nincs protekcióm. Próbálom elsőre olyan médiumoknak elküldeni, ahol megjelennek, - hogy úgy mondjam - silány minőségű írások is (értelmetlen, rossz szövegszerkesztés, helyesírási hibák, etc.), jelenleg is az egyik ilyentől várom a visszajelzést. Régebben egy hasonlónak elküldtem, onnan semmi választ nem kaptam.

Mennyi esélyem van így?


(blogon, facebook-on, stb. nem akarom megjelentetni, mert akkor azt hivatalosan már nem, vagy csak nagyon nehezen publikálhatnám)



2014. jún. 28. 21:28
 1/2 Prókátor ***** válasza:

Nem adtad meg hogy milyen témájú az írásod. Nincs esetleg egy online oldal ami direkt amatőr publikációkra szakosodott?

Pl ha sf/f témáról lenne szó, mondanám hogy próbáld meg a Solaria oldalt.

2014. jún. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igaz, el is felejtettem: kriminálpszichológia, pszichológia, ritkábban pedagógiai, és az egészségüggyel kapcsolatos (inkorrekt ellátás, betegek panaszai, jelenleg egy EÜ dolgozót szándékozok meginterjúvolni-név nélkül-, stb) témákban írok.

Sajnos egyelőre nem találtam olyan oldalt, ahol amatőr publikációkkal foglalkoznának.

De köszönöm a választ!:)

2014. jún. 28. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!