Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi volt a legviccesebb dolog,...

Mi volt a legviccesebb dolog, ami veled történt?

Figyelt kérdés

2014. júl. 2. 20:08
 1/4 anonim válasza:

Az hogy úgy berúgtam,hogy azt sem tudtam hol vagyok! :)

Este 10-kor indultam a sörözőből,

és hajnali 4 után értem haza.

(amúgy 1 órás lett volna az út)

2014. júl. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:D LOL
2014. júl. 10. 18:56
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A nővérem a pasiját bemutatta nekem nemrég.Nagyon nem vagyok az a puszilkodós,így kezet szoktam rázni.Előre nyújtottam a kezem,erre egyre közelebb dőlt a testem,úgy,hogy a térdeim nyújtva voltak.Aztán persze normálisan összeroskadva estem el,de nem ájultam el.Mindez valahogy elég lassan történt,de a srác nem segített,nem kapott el,csak bámúlt.Röhögtünk mindannyian és közben feltápászkodtam a bal kezemmel a közeli székbe.Csakhogy a szék egyik lába rövidebb ezért mindig dülengél,de elfelejtettem és rohadtúl megijedtem.Ők is megilyedtek,de ismét csak röhögtünk.Erre azt kérdeztem,hogy mit is akartam.Csak vigyorogtam,nem is szégyenkztem.Késöbb már igen.Főleg,hogy a srác azt képzeli,hogy belezúgtam első pillantásra.Mentésemre akkor egésznap kint voltam,nem ittam - napszúrást kaphattam.
2014. júl. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez jó, köszönöm, hogy megnevettettél :D
2014. júl. 30. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!