Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi volt a legviccesebb,...

Mi volt a legviccesebb, legégőbb dolog ami eddig buszon történt veletek?

Figyelt kérdés
2012. jún. 28. 10:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer álltam a buszon én meg még több más ember mivel annyira televolt hogy gyakorlatilag össze voltunk zsúfolva már. Akkor a a sofőr hirtelen fékezett és akkor mindenki borult mindenfelé én totál le a földre majd 3 csaj rám borult egyik csaj úgy érkezett hogy a lábai a felemnél voltak kb és a szoknyája teljesen felcsúszott neki:D A félbusz rajta vagyis rajtunk röhögött nekem ez egyben jó meg ciki volt, kb egy csomó haverommal ott röhögtünk ezen vagy fél napig még :D

A másik haverokkal buszoztunk szintén nagy tömeg volt de akkor volt ülőhelyünk, és egyszer egyik haveromnak hamarabb kellett volna leszállnia mert másik suliba jár, amint megállt a busz a közepéről felállt és roham léptekkel szaladt vagyis próbált az ajtó felé menni erre egy másik srác valamiért hírtelen megfordult és telibe fejelte a haveromat orrba találta a haverom meg akkor telibe tüsszentette a gyereket taknya nyála ráfolyt szegényre a srác majdnem helyben agyonverte a haveromat aki gyorsan leszállt utána meg vissza pofázott neki folyamatosan XD Fél busz ezen szakadt a röhögéstől.

2012. jún. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Egyedül utaztam hazafelé a buszon(úgy értem, nem volt velem ismerős, de a buszon azért sokan voltak).Eszembe jutott valami vicces eset és rám jött a röhögőgörcs.Először próbáltam köhögésnek álcázni, de ettől persze csak még nevetségesebbnek éreztem a helyzetet.

Aztán az emberek csak néztek megütközve, hogy mi a frászt nyerítek ott magamban...

Pár üléssel távolabb néhány hozzám hasonló korú fiatal ült, hamarosan ők is visítva röhögni kezdtek, szerintem rajtam.

2012. jún. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Suliba mentem, zuhogott az eső.. Kezemben esernyővel (össze volt csukva, de nem raktam el, mert csak 2 megállót mentem). Rajta volt az osztálytársam is akibe bele voltam zúgva. Busz fékezz én esek (leestem a lépcsőre, az is elég ciki volt, de kinyílott az esernyőm is. Ott feküdtem a lépcsőn kezemben kinyílt ernyővel. A srác ráadásul röhögött, szóval onnantól kezdve egyértelmű volt, hogy nem tetszem neki (gondolom ha tetszetem volna legalább segített volna vagy megkérdezte volna, hogy élek-e még..)

A másik durva élményem az volt amikor mellettem egy srác elhányta magát a buszon (tele volt a busz). Pont az ajtót hányta le, annyira undorító volt, hogy nekem is hányingerem lett, muszáj volt leszállnom..

2012. jún. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
94%
haza fele tartottam a suliból egy busszal majd láttam hogy már fel kellene állnom mivel lassan lekel szállnom de a táskám mellettem lévő széken volt és ezért vissza hajoltam érte de addig elfelejtettem kapaszkodni és egy nagyon éles kanyarnál bele estem egy aranyos lány mellei közé ez még hagyán lett volna de az egyik kezemmel a hajába kapaszkodtam reflexből és a másik kezemmel meg könnyökel a lendület től majdnem kiverte az üveget mondanom sem kel nagyon ciki volt
2012. jún. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Pl. elaludt a mellettem lévő és rámdőlt. Mikor már kezdett fájni a vállam előrehajoltam erre bedőlt mögém XD
2012. jún. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
89%
Tömeg volt a buszon, és egy lány nekem hátrált, mert annyian szálltak fel. Szóval én háttal az ablaknak álltam, ő ugyanúgy, előttem. Rajta egy fátyolvékony rövid szoknya, rajtam egy vékony rövidgatya. Szóval mindent érezni lehetett odalent, és a mókásabbik felem persze azt hitte, akció van. A lány tuti érezte, mert egyre jobban vihogott a barátnőjével, rázta a haját a képembe, rólam meg persze dőlt a víz. Még el is kezdett mocorogni, na gondoltam, ez nem sokat segít. Szerencsére nem tartott sokáig, különben több, mint ciki lett volna. Nagyon égett a fejem.
2012. jún. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Az első ülésen ültem, ahol a kerék miatt magasabb az ülés. Egy fiúval szemeztem, és amikor felálltam, hogy leszálljak, ráléptem a szoknyám szélére, ami lecsúszott rólam. Irtó égő volt.Felkaptam a derék résznél a szoknyám, és leugrottam a buszról. Azóta sem láttam azt a fiút.
2012. jún. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Váá ezek nagyon jók! :D Jókat röhögök itt magamban, főleg a szoknya lecsúszós, meg a bré mikor felállt! Hahaha

Amúgy én nem buszozok azóta, mióta megtörtént ez az eset: szálltam le a buszról a leghátsó ajtón, és a sofőr hamarabb zárta be az ajtót, mint ahogy leszálltam volna, és összenyomott az ajtó. :( Nővérem meg ott röhögött, és cibált kifelé. :D

Azóta a fotocellás ajtók játszák velem ezt, meg olyan is volt, hogy beakartam menni a Tescoba, és felkenődtem a fotocellás ajtóra. Aztán visszaléptem, megint közeledtem az ajtóhoz, hogy érzékeljen már, de semmi. Így ott álltam mint egy hülye, míg ki nem jött valaki, hogy kinyíljon az ajtó!

2012. jún. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez vicces is meg égő is egyszerre.


A buszon, az előttem lévő ülésen egy fiatal srác elaludt ülve. Dülöngélt össze-vissza, én meg féltem, hogy kiesik az ülésből.

Aztán egy balkanyarnál a srác kidőlt jobbra. Én már nem tudtam elkapni. Bevágta a fejét kicsit, de nem lett nagy baja, csak marhára fájhatott így felébredni.


Nevetni nem mertem rajta, meg hát sajnáltam is. Nem kéne buszon aludni.



Ez meg velem történt meg. Elaludtam a buszon és álmomban nyálbuborékokat fújtam :D Mellettem a haverom ült és kb. hetekig röhögött.

2012. jún. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
86%

A tömött pesti buszon két barátnő beszélget:

- Képzeld lehet hogy gyerekem lesz!

- Hát ez nagyszerű és kitől?

- Nem tudom nem tudok hátrafordulni.

2012. jún. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!