Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek miért gyűlülik...

Szerintetek miért gyűlülik sokan a cigányokat?

Figyelt kérdés
Itt most azok válaszaira vagyok kíváncsi, akik úgymond szeretik őket és fellépnek a cigányok védelmében sokszor itt gyk-n valamint az életben is. Azok akik nem szeretik őket, kérem ne válaszoljanak, nem akarok vitát meg hogy töröljék a kérdésem mert rasszista. Nost szerintetetek, miért utálja az ország jelentős része őket? Értem, ti akik véditek nem utáljátok őket, de tapasztalataim szerint az emberek nagyobb része igen. De akkor miért? Miért nem a németeket, horváthokat vagy bármely más magyarországon élő kisebbséget?
2014. júl. 4. 07:48
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Ki kell ábrándítsalak előző! Nem a bátorság hiányzik belőlünk, hogy primitívek legyünk!
2015. máj. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:
Na de várj "előző", én bizony ismerek primitív magyarokat. Ha most én is ugyan úgy általánosítanék mint ti, akkor köztetek sincs kivétel, ti is mind primitívek vagytok? Ha az egyik az akkor az összes az?
2015. máj. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Messze nem ugyanazok az arányok, de ezt se vedd magadra légyszi! Magára a kérdésre az a válasz, hogy nem is tudunk mit csinálni az elvetemültekkel, csak kerülni őket, vagyis úgy kizárni az életünkből, hogy ne akarják már az okosok kirekesztésnek magyarázni.
2015. máj. 27. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Általában ez a mulatozás meg felszabadultság erősen kéz a kézben jár azzal a fura jelenséggel, hogy egy napig tart a pénz. Vannak persze kivételek biztos, gondolom sokan simán csak elisszák mulatozás nélkül, mások meg mulatnak pénz nélkül is, meg ha van pénz, akkor se költenek sokat erre se, de annyi még nincs a jó példából, hogy ragadós lehessen mindenfelé. A könnyelműség és az ösztönösség nem is feltétlenül jó táptalaja ennek.
2015. máj. 27. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!