Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha a magyarok között is...

Ha a magyarok között is vannak undorító bűnöző emberek (akiket üldöz a rendőrség jó esetben), akkor a cigányok bűnözéseire szemet kell hunyni?

Figyelt kérdés
Cigányos kérdésnél szinte mindig megjelennek az ilyen válaszok, hogy "de a magyar is lop", "én ismertem egy rossz embert, magyar volt", és ennyivel le is tudják, hogy hülye meg rasszista aki szerint sok a rossz cigány. Aki a cigány bűnözőket szeretné kiütni az a magyart is szeretné. ezt kéne felfogni.
2010. jan. 6. 17:17
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

kíváncsi vagyok miből gondolod, hogy én ilyenekkel akarok kitűnni a semmiből? mi ez ha nem az előítélet szele?


sikerek vagyok a munkámban. És nem bántottam senkit sem hosszú évek óta. (amúgy beragadt a caps lock-od?)

Tudod nem mindenki testépítő, el tudnék bánni 1-2 cigánnyal, de az egész családjukkal már nem. Nagyon bátor(vagy ostoba) vagy ha te képes vagy erre olyan helyen ahol sokat jársz és ok a cigány.


Mindenesetre ezt mondod egy 50kg-os lánynak is aki nem tudja megvédeni magát? Ha valaki főleg ha egy magyar megver egy cigányt. akkor őt ítélik el, ennyire nem vagy képben?


Persze lehet támadni az embereket, hogy mennyire szélsőségesek, mert nem hagyják magukat. Jól teszik. mellesleg te mi vagy ha erőszakkal válaszolsz?

2010. jan. 6. 21:32
 12/15 anonim ***** válasza:

Üdv.

Igazad van tiszta hülye vagyok hogy nem nézem tétlenül az ilyen eseteket mint a többi bárgyú ember.Az én lakó környezetemben is sok a cigány, de nem hagyom hogy túl menjenek egy bizonyos határnál. Egyébként nem értem hogy miért vagy ellenséges, hiszen ez egy kerekasztal.

Szerintem az olyan jellegű hangos vélemény nyilvánítás amit te teszel, kizárólag egy CÉL érdekében érdemes megtenni, mert ha csak úgy az internet névtelenségébe burkolva írogatsz az nem visz messzire . Találj egy élő fórumot ennek ,ki kell vesézni tételről tételre minden egyes véleményt, kell egy stratégia, és máris neki lehet állni a konkrét tennivalónak.

Köszönöm a beszélgetést, jó éjszakát.


Üdv: V.K.

2010. jan. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Van magyar bűnöző is, ez tény! De! A magyar nem késel rögtön, mint az állat! És nem támad csapatokban a rendőrökre, mint pár napja Gyöngyösön tették az orkok! Sajnálom, ha bárkit megsértettem, de ez a véleményem!
2010. jan. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Amúgy tudjátok, hogy ma Magyarországon, cigány-magyar arány 51-49% ? Ez a durva, gyerekek, elnyomnak leölnek minket, koszosak büdösek, viselkedni nem tudnak, nem dolgoznak, és legyünk velük kedvesek, elnézőek, mikor kifosztják, megerőszakolják a nagymamánkat!
2010. jan. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Egyetértek a kérdezővel.
2010. jan. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!