Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Normális, hogy akkor jön be a...

Normális, hogy akkor jön be a férfi wc-be a takarítónő mikor a piszoárt használom?

Figyelt kérdés
És a mellettem lévő piszoárokat tisztítja? Bár a sokszor bejáró nőket is említhetném...elnézést sem kérnek csak becsörtetnek...engem kifejezetten zavar hogy látnak pisilés közben.
2014. júl. 16. 19:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ennyi öröm neki is jár, ha már ilyen munkája van. :)
2014. júl. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Ilyenkor teljes testtel fordulj feléjük, és kérdezd meg: "Mit szeretne itt, kedves hölgyem?" Közben egy pillanatra se hagyd abba a vizelést.
2014. júl. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
68%

Nálunk is ezt csinálják....de egyszer fordulj meg egy megtermett erekcióval..:)...

......Kopogni fognak.(Vagy kapásból rádtépik az ajtót.xD)

2014. júl. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 intrepid ***** válasza:
87%
Neki el kell végezni a munkáját. Mindig van bent valaki, nem várhat olyan időszakot, amikor üresen találja. Egyébként nem érdekli az olyan kispolgári csökevény mint a tied.
2014. júl. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
51%
Ezt szerintem azért is csinálják, mert egyes hapsik a klotyón elégítik ki egymást. Gondolom azt csekkolja le, hogy nem folyik-e valami sunyiban. Ha bent van, nincs rá akkora esély.
2014. júl. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%

Az egy dolog, hogy ez a munkája, és nem várhat napestig, míg üres nem lesz teljesen a mosdó, de szerintem nem lenne megerőltető min. annyit mondani mellé, hogy: "Elnézést, de ez (a munka) csak mostanra esedékes." (Vagy hasonló)


Még csak nem is kell a férfi szemébe nézni, meg semmi, csak ennyivel tudatná a személlyel, hogy neki ez kötelező, nem pedig minket akar zavarni.

2014. júl. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a cégnél odaáll a takarító a wc-ajtóba, és bekiabál, hogy van-e benn valaki. Ha nem jön válasz, akkor bemegy, ha jön válasz, akkor megáll az ajtóban, és megvárja, míg az illető(k) kijön(nek). Eközben viszont mást nem enged be, aki be akar menni, megmondja neki, hogy takarítás következik. De ezt már általában látják a dolgozók, így ha a takarítónő a wc ajtajában szobrozik, akkor senki nem megy be, keres másik illemhelyet.
2014. júl. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Szerintem ez normális esetben úgy működne hogy bejön és ha valaki áll a piszoárnál vagy valakik akkor megvárja amíg végeznek. Nem olyan forgalmas helyről beszélek, konkrétan egyedül pisiltem és akkor állt neki súrolni a mellettem lévő piszoárt(meg a többit)...szerintetek ez normális? Lehet én vagyok túl szégyenlős de én pl a piszoárokhoz se állok oda ha túl sok férfi van bent..ebben az esetben is azért pisiltem ott mert senki nem volt bent..szerintem igazán megvárhatna ilyenkor...arról nem is beszélve hogy semmi fal nincs általában a piszoárok között...normális hogy látja a péniszem fél méterről?
2014. júl. 16. 19:40
 9/13 A kérdező kommentje:
A berohangáló nőkről nem is beszélve! szó nélkül átsétálnak a férfi mosdón, tesznek rá hogy ott állok kirakott pénisszel. Nagyon pofátlanok...
2014. júl. 16. 19:41
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én oda szoktam nekik szólni hogy Tessék csak jönni, de leskelödni nem ér..! legtöbbje röhög, de volt amelyik halálosan megsértödött:P
2014. júl. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!