Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Normális, hogy akkor jön be a...

Normális, hogy akkor jön be a férfi wc-be a takarítónő mikor a piszoárt használom?

Figyelt kérdés
És a mellettem lévő piszoárokat tisztítja? Bár a sokszor bejáró nőket is említhetném...elnézést sem kérnek csak becsörtetnek...engem kifejezetten zavar hogy látnak pisilés közben.
2014. júl. 16. 19:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekelne ,hagy nézze ha érdekli. Ha meg nincs annyira lestrapálva ,akár más is lehet :)))))
2015. jan. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Jókat nevettem a válaszokon. Mindegyik válasz ismerős volt férfi családtagjaimtól.

Szerintem pedig nem normális dolog, ha bemegy, primitív és alul-iskolázottságra vall. Az illemhely működtetője is megtaníthatná a takarítóját arra, hogy mi a helyes módszer és viselkedés a takarítás idejére.

Szimplán primitívség !

2018. jún. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Ez nem szégyenlősség, és a sértettnek nem kell magyarázkodnia.

Ez az EMBERI MÉLTÓSÁG szándékos megsértése! Ha többet tudok már a dolog jogi vonatkozásáról, még írok.

2020. febr. 23. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!