Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Londonban töltök egy egész...

Londonban töltök egy egész napot délelőtt 11-től este 11-ig. Tudnál adni ötleteket, miket nézzek meg és hol vásároljak?

Figyelt kérdés

Csak egy napom van Londonban és szeretném maximálisan kihasználni az időt. Ötleteket kérnék, hogy mi férne bele és mit érdemes megnézni. Szeretnék sok fotót is készíteni meg ismerősöknek szuvenírt vinni. Esetleg hol találok nagyon olcsó szuvenírboltot, ahol a családnak meg barátoknak pár fontból tudok venni sok hütőmágnest meg kulcstartót?


Gondoltam múzeumnézésen is, de azt mondják, hogy a british múzeumban nagyon kevés az egy nap.


Köszi előre is!



2014. júl. 22. 14:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekünk belefért egy nap alatt a Hyde Park, a Buckingham palota, a Tower és a London Eye is. Ügyesen kell összeszervezni az útvonalat.
2014. júl. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Mi is voltunk már egy napot kint és most is megyünk! A mostanira terveztem hogy megnézzük: Buckingham Palota, St James Park, Trafalgar tér, Piccadilly Circus, Chinatown, (innen esetleg tovább az Oxford Street, ha lesz idő),Millennium Bridge, Tower of London, Tower Bridge. A Temze másik oldalán visszafelé pedig Shakespeare Színház, London Eye, Big Ben, Westminster Apátság. Szerintem ez mind bele fog férni :) Én mindig Google Maps-on szoktam megnézni az útvonalat. Sajnos szuvenires boltot nem tudok.
2014. aug. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az Oxford Streeten vannak nagy szuvenír üzletek, az áraik is jók, sok az akció. A London Eye-nál, Tower-nél rettenetesen drágán adják a szuvenírt, ha teheted ne ott vásárolj.
2014. aug. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!