Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy az utro hüvelyk...

Normális, hogy az utro hüvelykúp másnap egész délelőtt "folyik" belőlem?

Figyelt kérdés
Este közvetlenül lefekvés előtt helyeztem fel, fel sem keltem utána. Reggel óta ha felállok állandóan olyan érzés, mintha épp bepisilnék, és a tisztasági betétemen kb. egy gyógyszertárnyi gyógyszermaradvány látható...
2014. máj. 13. 13:07
 1/5 anonim ***** válasza:

normális. Én volt hogy már éjjel arra ébredtem, hogy folyik kifelé. Készülj úgy, naponta 2-3-szor tisztasági betétet kell cserélned.

Ráadásul nekem reggel is kellett használni, nemcsak este.

2014. máj. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. máj. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, most kicsit megnyugtattatok, azt hittem én vagyok nagyon béna...

Amúgy lehet, hogy hülye kérdés, de ha gyakorlatilag szinte az egész kijön, akkor mi értelme? Annyi azért felszívódik, amennyi kell?

2014. máj. 13. 13:35
 4/5 Snapette ***** válasza:
27%
Azt reggel nem kéne kimosni?
2014. máj. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
53%
Nekem is folyik,nagyon rossz.neked amúgy nem színezi el sárgára egy kicsit a folyásodat?
2014. máj. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!