Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
Apám az erdőn dolgozik ígyhát sáros a cipője.A házmesterünk eddig a lábtőrlőre szórta ma már az ablakpárkányról szedtük össze a sarat.(lefényképeztük h ott volt)Biztos, hogy a házmester tette mert nemrég még kaptunk egy üzenetet tőle: "A bakancsodról a sarat nem a lépcsőházban kell letakarítani, tanulj rendet!" Először is nem letakarítja hanem magától potyog másodszor nem csak az ő cipőjéből potyoghat hanem máséból is harmadszor ő a házmester neki kell feltakarítani(csakmert minket szekál h söpörjük föl) negyedszer ha esett az eső és sáros a cipőnk fel se mennyünk lakásunkba nehogy a lépcsőház koszos legyen?Ilyenkor mit lehet tenni?
2014. júl. 22. 15:14
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
Kérjetek lábtörlőt és kaparóvasat a kapu elé.
2014. júl. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Biztos van valami lábtörlő vagy rács a kapu előtt, ahol le tudjátok takarítani a sár egy részét. És akkor annyival is kevesebb jut be a lépcsőházba.

Feltakarítani a házmester dolga, de megkönnyíthetitek a munkáját.

2014. júl. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen megkönnyíthetnék csak hogy ez másnap reggel potyog le így egyből a lépcsőházba megy. De ehhez akkor sincs joga! Honnan tudja egyáltalán h csak az apám cipőjéről van?!
2014. júl. 22. 16:53
 4/8 anonim ***** válasza:

Jobban járnál, ha inkább a megoldást keresnéd a bűnbak helyett.

Csak szólok... nekünk mindegy. Neked lenne könnyebb az életed.

2014. júl. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
1 nem keresem a bűnbakot egyértelmű ki az. 2 pontosan neki kéne tudni h nem az a megoldás h ideszórja nekünk.
2014. júl. 22. 20:15
 6/8 anonim ***** válasza:
56%

A MEGOLDÁS nem az, hogy a házmester a bűnös!

A megoldás az, ami után ti is meg ő is elégedetten dőltök hátra, és utána nem veszekedtek.


Te pedig ne azon gondolkozz, hogy neki mit kellene csinálnia: azon majd gondolkodik ő.

Azt találd ki, hogy TE mit tehetsz a megoldásért.


Mondtam, hogy kérjél kaparót és törlőt a ház elé: ezzel mi a problémád?

Esetleg már ott is vannak?

2014. júl. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem mondtam h a házmester a bűnös. Nem gondolkodok rajta h mit kéne csinálnia én csak azt azt akarom h ezt ne csinálja amit művel!És én mégis mit tehetnék a megoldásért?! Söpörjem föl lépcsőházat miután apám lement?! Az NEM AZ ÉN DOLGOM! A kaparóval az a problémám(mint már mondtam)h a sár nem akkor potyog le mikor délben megjön,mert akkor még még friss hanem másnap reggel amikor a lakásból a lépcsőházba lép ki.Amúgy az erkélyen leveri róla a nagy részét(így is próbálja "könnyíteni a munkáját")(ahogy te mondtad) de az összeset akkor se lehet! Miért és ő belehal ha a többi szeméttel felsöpör még három darab sarat is?!
2014. júl. 23. 15:27
 8/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat felsöpri de nem dobná ki a többi szeméttel áá dehogy! Inkább iderakja nekünk. Saját maga nehezíti a munkáját!
2014. júl. 23. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!