Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A vevő azt állítja, hogy nem...

A vevő azt állítja, hogy nem kapott meg mindent, amit vett. Mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés
Egy ember több dolgot is vett tőlem egyszerre vaterán, és kérte, hogy együtt küldjem őket. El is küldtem ajánlottan, de most szólt, hogy megkapta, és nincs benne a csomagban minden, amit rendelt. Állítólag nem sérült meg a csomagolás, tehát valószínűleg nem lopták ki belőle. Ilyenkor mit tehetek? Egész biztosan beletettem mindent, mert külön félre voltak téve, amiket eladtam. Én nem tudom bebizonyítani, hogy beletettem, ő meg azt nem, hogy nem volt benne. Másikat küldeni nem tudok neki, mert csak a fölösleges cuccaimat árulom, nem üzletszerűen vaterázok.

2014. jún. 23. 10:49
 1/6 anonim válasza:
100%

Szia!

Kérd meg, mérje le grammra pontosan, hány gramm, amit kapott.

Az ajánlott szelvényen van az a súly, amit Te feladtál. Értelemszerűen, ha kevesebb, amit kapott, akkor az útközben tűnt el,mert ha feladod, kivenni már nem tudsz belőle.

2014. jún. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy kb. 300g együtt az egész, és amit hiányol, az 2 ív matrica, ami még 1 gramm sincs összesen.
2014. jún. 23. 11:27
 3/6 anonim válasza:

Értem. Akkor max a vatera ügyfélszolgálatára írsz,mi a teendő.

Én üzletszerűen csináltam régen, én küldtem neki pótcucot, ha valami nem volt oké, de mivel Te a saját dolgaidat árulod, így nem tudom.

Ilyenkor érdemes megnézni mondjuk az értékeléseit, volt e már ilyen gondja, az is sokat elárul. Nekem volt olyan vevőm, aki csak negatívat adott minden eladónak,mondván nem volt rendben, hiányos volt.

De tényleg érdemes ezzel a problémával megkeresni az ügyfélszolgálatot.

2014. jún. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A jövőben érdemes lefotózni mind a tartalmat, mind a csomagot, mind a feladóvevényt
2014. jún. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Megnéztem, új felhasználó, előttem 2 pozitívja volt, ő még nem adott senkinek értékelést. Köszönöm a tanácsot, írni fogok az ügyfélszolgálatnak.

De amúgy ha lefotózom a csomag tartalmát, azzal se megyek sokra, mert simán rámondhatja, hogy utána kivettem, mielőtt lezártam, nem?

2014. jún. 23. 12:52
 6/6 anonim válasza:
100%
A vevő mit akar tőled a hiányzó matricák miatt? Szerintem ne adj neki igazat, a vateránál pedig érvelj azzal, hogy a matricák filléres tételek a többihez képest, már ha így van.
2014. jún. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!