Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » "Azt mondod, hogy bűnöznek a...

"Azt mondod, hogy bűnöznek a cigányok? Én ismertem egy fehér embert aki rosszabbat csinált, vagyis jól visszavágtam a vitában. Sőt ezzel meg is cáfoltalak. "

Figyelt kérdés

Tipikus amikor valaki így vág vissza. Mit gondolnak az ilyen emberek, ezzel meg van oldva a probléma? Tömegesen látok-hallok-olvasok ilyen embereket, ez így nem okés.

szerintetek?


2010. jan. 9. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:
ezzel nincs megoldva semmi -.-
2010. jan. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
42%

a fehérember a legrosszabb.. rásszistá mind, há dicsák éppen szurnám le a chávót erre áz meg beszól, há rásszistáá mágyárok


igen, erre mondom azt hogy STATISZTIKA, nem tudom mennyi a pontos arány de tegyük azt, van 10ezer cigóbünöző a 100ezerből, és van 200ezer magyarbünöző a 10millióból, akkor most a magyar a rosszabb?

2010. jan. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
25%

Ezzel a szöveggel arra célzunk, hogy nem érdekesek az arányok. A bűnöst büntetni kell, ennyi. Az etnikum nem számít, mert minden etnikumban vannak bűnözők.

Az más kérdés, hogy ebben az országban a politikusok a zsebüket tömik, a mostani helyzetállás javítása helyett.

2010. jan. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az etnikum nem számít ez igaz, a gond, hogy a bűnüldözésben igenis számít, nagyon sokat. Csak ezt nem fogjátok fel. Ha a kormány meg a rendőrség, stb nem különböztetné meg őket, hanem egyenlő félként kezelné a bűnözőket közülük, akkor nem lenne gond. Ezek után a fent említett szöveg egy óriási nagy baromság és nem célzás.
2010. jan. 10. 09:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Igenis számitanak az arányok!A cigányok a lakosság 10%-át alkotják,a börtönben pedig többségben vannak!És nem ártatlanul kerültek oda...Na,hogy is vannak ezek az arányok?!
2010. jan. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!