Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hippi kolónia létrehozása?

Hippi kolónia létrehozása?

Figyelt kérdés

A kérdésem tudom,hogy furán hangzik,de komolyan gondolom. A lényeg,hogy teljesen elegem van a világból,a társadalomból,a mókuskerékből amiben élünk,és főként abból,hogy ledolgozzuk az életünket úgy,hogy igazán nem is éltünk. Jövőre fejezem be a tanulmányaimat és azt találtam ki,hogy ezután nekivágok a "világnak" egy ismerősömmel. Akivel terveztem az egészet sajnos összevesztünk így egyedül maradtam,ezután jött az ötlet,hogy létre kéne hozni egy olyan kisebb csoportot,akik nomád életkörülmények között szabadon élnek. Persze mindenki teljesen független lenne,szóval ha valaki,mondjuk csak nyáron ér rá,akkor nyáron csatlakozik,de mégis egy egységet alkossunk. A megélhetésre,tisztálkodásra is persze gondolni kell,ezekre szintén vannak ötleteim. Az interneten keresgélve is találtam egy ehhez hasonló csoportot,itt a link: [link]

Ha valakit érdekel,az írjon,akkor is,ha csak egy egy alkalomra ér rá,hiszen a független szabadság lenne a csoport lényege.


2014. júl. 23. 15:41
 1/7 ZsuzsiCica02 válasza:
Mennyi idős vagy?
2014. júl. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
19/F
2014. júl. 25. 21:36
 3/7 ZsuzsiCica02 válasza:
14%
Akkor várjál még pár (pl.:10) évet. Gondold újra és ha még mindíg akarsz egy ilyen "hippi kolónia" tagja lenni akkor tedd fel ezt a kérdést.
2014. júl. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A hippi életstílus pont ~18-28 éves kor közt ideális, utána jönnek a belsőséges, és családalapítási vágyak amik ezt szétrombolják, és szétrombolták is régebben is. (Sajnos.)
2014. szept. 24. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tisztálkodni akartok ? Akkor már nem az igazi ... :)
2014. szept. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
a hippi életstílus a vietnámi háború miatt alakult ki talán kaliforniából indult.
2015. febr. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Dániában létezik ilyen, Christianiának hívják.
2015. márc. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!