Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nem illetlenség hogy akkor...

Nem illetlenség hogy akkor tisztítja a piszoárokat a takarítónő mikor ott állok és pisilek az egyiknél?

Figyelt kérdés
pár napja történt és furán is nézett rám mert félig merev pénisszel álltam ott...most én kérjek elnézést hogy a férfiaknak sokszor van merevedése és pisilnek is úgy? Szerintem illetlenség hogy ilyenkor takarít, miért nem tud várni 10-15 másodpercet?
2014. júl. 24. 12:47
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
Bunkóság magas fokon.
2014. júl. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%
Valóban. Zárja be a takarítás idejére, te meg hugyozd össze magad. Ez lenne a illendő megoldás.
2014. júl. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mindkét fél részéről kéne egy kis tolerancia, amikor használod a piszoárt, a takarítónőnek legalább el kéne fordulnia, illetve, amíg takarít, kábé tíz perc, nem kéne bemászkálni.

Nem az az illetlenség, hogy ilyenkor takarít, neki munkabeosztása van, de azt a tíz percet, igazán kibírhatnád!

2016. okt. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
vald be h belehokiztál a piszoárba s akkor nincs vita
2017. ápr. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!