Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek ma mik a legfontos...

Szerintetek ma mik a legfontosabb szociális és társadalmi problémák? Mit gondoltok, hogyan lehetne megoldani őket?

Figyelt kérdés
2014. júl. 28. 13:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Az egyre nagyobb szegénység, az egészségügy szánalmas helyzete, a munkanélküliség, a fiatalok elvándorlása, az emberek elsivárosodása.

Nem tudom, hogyan lehetne megoldani őket.

2014. júl. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

A párkapcsolati problémák és az ebből fakadó általános boldogtalanság. Ezt tartom jelenleg az egyik legnagyobb problémának és világszintű. Fogalmam sincs hogy lehetne megoldani. Előbb arra kellene rájönnöm, hogy az ember eredendően monogám vagy poligám, és hogy ez e a probléma forrása? Persze sokkal összetettebb ez, de valahol el kell kezdeni a megfejtését.

Magam is sikertelen párkapcsolatokon vagyok túl. Mindig hiányzott valami, de mi az(vagy ki az) és hol lehet megtalálni? A vágyott partnerrel vajon hosszú távon működne? Közben sürget az idő és akivel megelégszem azzal boldogtalan vagyok. Egyszer voltam igazán szerelmes és éreztem, hogy ő a tökéletes számomra. De neki én nem kellettem hosszú távon. Esetem nem egyedi, körülöttem megalkuvó, boldogtalan emberek sokasága. Vajon hol a hiba? Bárcsak válaszolna rá valaki hitelesen végre :-) Remélem nem fárasztottalak kérdező :-) 30/N

2014. júl. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2-es. A te problémádra senki nem fog tudni hitelesen válaszolni, mert nem jár a te cipődben. A választ csak saját magad tudod megtalálni.

Egyébként mindenkinek az a legnagyobb problémája, ami a legközelebbről érinti. Akik pl. most a háború közepén élnek, biztos nem párkapcsolati gondokon aggódnak :) Bocsi, ezt nem bántásból írtam.

2014. júl. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A kilátástalanság. A devizahitelekkel felszámolták a,középosztályt.


A központi szociális rendszerebe bepumpált pénzből alig jut el valami a,címzetteknek.


A hajléktalanság büntetése, a kezelés helyett (akit lehet visszasegíteni a társadalomba, akit nem, azt meg eltüntetni az utcáról (melegedők, alkalmi, munkalehetöségek)


A korház rendszer teljes csődje

2014. júl. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!