Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Inkorrekt dolog a férjemtől...

Inkorrekt dolog a férjemtől ha azt állította az ügyintézőnek, hogy ő roma, hogy könnyebben bejusson egy képzésre?

Figyelt kérdés
2014. júl. 29. 21:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem szép, de ha így sikerül neki, akkor ügyes! :)
2014. júl. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
16%
Haha, ismered a karma szót? Minden, amit kimondasz, visszaszáll rád. A gyereketek romát fog hazavinni párjául, emlékezz a szavaimra, amikor majd megtörténik:)
2014. júl. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%

nem látszik rajta,hogy nem roma?


Amúgy sajnos igen undorító,hogy egy magyar embernek így lehet már csak elérnie itt valamit ha azt mondja roma. Annyi ilyet hallottam már. Sajnos

2014. júl. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Barna hajú, barna szemű és nyár van... Mondta neki a hölgy, hogy előnnyel jár az elbírálásnál ha roma, ezért rábólintott.
2014. júl. 29. 22:00
 5/8 anonim válasza:
95%

Az az inkorrekt, hogy előnyt élvez az, aki roma.

Csak épp azt nem értem, ilyenkor miért nincsenek, akik diszkriminációt kiáltanak...


gusztustalan. és csoda, ha utálják a cigányokat. lopnak-csalnak-hazudnak, és még jutalmazzuk is őket

*taps*

2014. júl. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én még nem hallottam olyat, hogy a cigányok romának hívják magukat. Egyébként nem valószínű, hogy a cigányoktól elveszi a helyet, ők sajnos nem a képzésért és a munkáért, hanem a segélyért állnak sorba.
2014. júl. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
9%
Mondhatja, de szerintem igazolni kell. Egyetemi felvételin is plusz pontot ér (vagyis ért, amikor én jelentkeztem 8 éve, ma nem tudom, hogy hogy van), ami szerintem felháborító! Anno utánaérdeklődtem, amikor érettségiztem, mert féltem, hogy nem kerülök be arra a szakra, amire szerettem volna. Negyedrészt tényleg az vagyok. De csak azoknál számít, akik valahol regisztrálva vannak romaként. Mindegy is, bekerültem, azóta le is doktoráltam summa cum laude :)
2014. júl. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha esetleg nem csipázza őket, akkor kétszínű, amúgy a mai világban - sajnos - ez az elfogadott: kihasználni minden lehetőséget... Nem igazán lehet ellenőrizni, mert szociológiailag roma az, aki annak vallja, mondja magát.
2014. júl. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!