Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a horror...

Mi a véleményetek a horror történetemről? 15/L

Figyelt kérdés

Egy nőről szól aki, elmezavarodott sorozatgyilkos.

A története összesen 6 folytatásos részből áll.

Az 1.-2. Részben 16 éves énjével találkozunk.

A 3. Részétől már felnőttként, egy veszélyes gyilkosként ismerhetjuk meg. A többi részben már nem csak Gwenről van szó hanem egy másik gyilkosról is Chadről... Nos, ők igy össze jönnek. Egy másik részben meghal a nő, de egy ősi,vudu amulett segítségével Gwen élőhalottá válik. Az ezt követö részekben pedig, azt olvashatjuk hogy felbukkan az FBI, jön egy újjabb időugrás a 80-as évek végére,itt Gwen egy elmegyógyintézetben van, de persze innen is ki szabadúl, Régi szerelme, Chad segítségével... A mostani rész amin dolgozom,teljesen más lesz... Ez már 2067 a jövőben fog játszódni, amelyben Chadet és Gwent sikerűl elpusztítania a Titkos Katonaságnak, akik biofegyvereket hoznak létre, ill.fejlesztenek.

Itt egy link:

[link]


Mi a véleményetek? Pozitív , negatív kritika.



2014. aug. 1. 14:54
 1/4 A kérdező kommentje:
A történeteket elöször egy appra írtam meg, de mivel pár ismerős is látni akarta ezért, fel raktam a Face oldalamra.
2014. aug. 1. 15:02
 2/4 anonim ***** válasza:
Tudsz valamit...
2014. aug. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az első két részt olvastam el, nekem nem tetszik.


Egyrészt, nekem zavaró, hogy ez a történet nem egy történet. Ez olyan, mint egy tévésorozat vagy film, szövegesen leírva, mint egy szövegkönyv, vagy jegyzőkönyv. Semmilyen írói eszközt nem használsz, csak tárgyilagosan leírod a dolgokat, pedig pont a körítés tehetné hátborzongatóbbá a sztorit.


Vannak komoly szövegszerkesztési, szövegtagolási hiányosságok, illetve a helyesíráson is kéne kicsit erősíteni. A vesszőhibáknak köszönhetően a szemem majdnem kifolyt a 2. rész végére.


Dicséretes az élénk fantáziád, az viszont már annyira nem, hogy (a kérdés magyarázásában leírtak szerint), az utóbbi évek legnagyobb tévés-könyves sablonjait írod meg és használod fel. Kicsit több kreativitás kéne: vudu, élőhalott, titkos katonaság... ezek már lejáratott és lejárt dolgok, és ha az eddig tapasztalt stílussal fogod őket leírni, akkor nem is lehet belőle több, mint ami.


Én azt tudnám ajánlani, hogy folytasd a sztorit, de nagy terveid ne legyenek vele. Inkább szánd gyakorlásnak, és közben OLVASS minél többet, mert az segíteni fog helyrebillenteni a stilisztikai és a szerkesztési hiányosságokat.

2014. aug. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm a választ :)
2014. aug. 1. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!