Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Aki magyarként ott él, milyen...

Aki magyarként ott él, milyen az élet Helsinkiben?

Figyelt kérdés
Pár év múlva szeretnék kiköltözni,de nem tudom,hogy hogy is fogjak a dologhoz, vagy mire is számítsak. Elolvastam már pár erről szóló írást,de nem tudom,mennyire aktuálisak,mert dátum egyikhez sem volt, valamint mindegyik olyan személytelen. Magamról annyit,hogy 24 éves vagyok, foglalkozásomat tekintve pályakezdő grafikus-mozgóképes-webdesigner-webprogramozó vagyok,tulajdonképpen most kezdek munkát keresni itthon. Van középfokú angol és német nyelvvizsgám,de már évek óta nem beszéltem, és szeretnék megtanulni finnül is. Főként az érdekelne,hogy mennyi megtakarítással éri meg kimenni, milyenek ott az emberek, a munkalehetőségek, a lakhatás, és milyen nehézségekbe ütközhetek.
2014. aug. 2. 16:58
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!