Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon őrült ötlet?

Szerintetek nagyon őrült ötlet?

Figyelt kérdés
13 éves korom óta vezettem naplót egészen 22 éves koromig. Legalább 18 füzetet teleírtam a velem történt eseményekről, vicces sztorikról, szerelmi ügyekről stb... Egyik ismerősöm javasolta, hogy (álnéven) megírhatnám könyvbe a naplóim és kiadhatnám.

2014. aug. 9. 22:05
 1/5 anonim válasza:
Szerintem jó ötlet.
2014. aug. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%

nem hiszem h bárkit érdekelne, bocsi.


de neked egy jó emlék, pár év múlva jó lesz visszaolvasni.

2014. aug. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hááááát..... ahhoz ismerni kéne. Az ismerősöd végigolvasta amit írtál? Azért elég kevés az, aki annyira jól tud fogalmazni és kiemelkedő a stílusa, hogy könyvet írjon. Az Eragon-t is állítólag egy 15 éves srác írta és nagyon izgalmas regény, de ez inkább a ritka kivétel. 0,01% esélyt látok arra, hogy érdemes kiadni.
2014. aug. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát, ha elég érdekes dolog történt veled, vagy valami nagyon különleges dolog szerepel benne, akkor nyilván, de ha tök unalmas, és olyanokról szól, hogy mi mindent ettél és hány jó pasit láttál, akkor semmiképpen ne add ki! És azt meg nem is tudjuk, hogy mennyire érdekesen fogalmazol...
2014. aug. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a hozzászólásokat! :) Mindenkitől hasznos volt.
2014. aug. 10. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!