Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek úgy általába...

Mi a véleményetek úgy általában a román emberekről?

Figyelt kérdés
Én úgy látom mint ha szeretnének másokat kihasználni anyagilag.
2014. aug. 14. 20:18
 1/6 anonim válasza:
Rossz helyen jársz.
2014. aug. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én jól kijövök az erdélyiekkel, a románokkal nem((van tapasztalat)


Gondolom itt az erdélyi magyarokra gondolsz a kérdésben. (?)


az a tapasztalatom, hogy a jég hátán is megélnek, vanank köztük nem tisztességesek is, ebben van igazság, de ez minden népcsoportra, területre igaz.

Azonban az erdélyiek könnyen alkalmazkodnak, baromi kitartóak, nagyon jó emberismerőek, így mindig tudják a másik emberhez a helyes megközelítést, tehát kb azt mondják, amit hallani akarsz, így akaratlanul szimpatikussá válik,


Persze vannak akik pont emiatt nem kedvelik őket, mert nem bírják a túl közvetlenséget.


Perzse ez mind általánosítás, és megpróbáltam az egyéni személyiséget levenni a jellemzésből, van tapasztalatom velük (szomszéd, 5 munkatárs, és jártam is többször kinn)

2014. aug. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
En is hasonloan latom mindenkivel osszeallnak akinek egy kicsit jobban megy de ezek ilyen buta tanulatlan falusi roman lanyok. De ismerek tanult embert is azok normalisak.
2014. aug. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én úgy látom, sokkal jobban tud még a sík hülye román is románul, mint én magam. Ezen kívül az, hogy nem szeretem a toplókat, bármiféle nemzethez is tartoznak.
2014. aug. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
En Hargitaban elek, szerintem alapvetoen sokkal oszetartobb es sokkal segitokeszebb nep a roman nem anyira irigyek mint mi szekelyek. Legalabis nekunk mar eleg sokszor segitettek romanok amikor a mieink csak szartak a fejunkre.
2014. aug. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

van egy srác, az a neve hogy Razvan Dumitru...na, őt éjjel-nappal...

(és nem csak őt)

bírom a románokat

mellesleg a zenéjük is fasza

2014. szept. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!