Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi az hogy dzsigoló? Mert...

Mi az hogy dzsigoló? Mert valaki kiírta facebookra, hogy "sokat gondolkodtam, és azt hiszem dzsigoló leszek" normális válaszokat legyszives mert tenyleg nemtom mit jelent.

Figyelt kérdés

2014. aug. 15. 14:52
 1/5 anonim válasza:
97%
Férfi r!banc.
2014. aug. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%

Férfi prostituált. Pénzért fekszik le nőkkel, néha kicsit több, gazdag nők kitartottja, és eljátssza nekik a mesebeli romantikus lovagot a pénzért.

Persze létezhet, hogy férfiakkal teszi ugyanezt.

2014. aug. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Óóó értem koszonom :)
2014. aug. 15. 15:02
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Eredetileg, régen tulajdonképpen bárba egyedül érkező hölgyeket szórakoztatott, táncoltatta őket, mert egy hölgynek nem illett egyedül megjelenni.

Hogy aztán a szórakoztatásban meddig ment el??

Hasonló, de nagyon kulturált, kifinomult formában a japán gésa "munkaköre".. Az azért más kultúra.

2014. aug. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nálunk egy srác mondta mindig, hogy ő gigoló. hát, az ő esetében ez egy egoista barmot takar, aki helyes, és a nők a rajongásukkal baszták el a szerencsétlent. te ne legyél, én lenézem őket, mert felszínesek, és szeretnek szemétkedni ://
2014. aug. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!