Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csepel milyen környék, veszély...

Csepel milyen környék, veszélyes bejárni tömegközlekedéssel vagy ott albérletet kivenni mert lehet ott kapok munkát, de eddig csak rossz környéknek tűnik érdemes kockáztatni a testi épségemet?

Figyelt kérdés
Nő vagyok és nem szeretném ha belémkötnének vagy rám támadnának az utcán.Szerintetek megéri 15.kerületből lejárni Csepelre vagy vidékről vagy inkább keressek jobb környéket?A barátommal szeretnék összeköltözni de lehetőleg nem a legputribb helyen.

2014. aug. 18. 14:31
 1/7 A kérdező kommentje:
Fehér vagyok és nem rajongok a romákért.. valahogy a hajléktalanok is taszítanak...:(
2014. aug. 18. 14:39
 2/7 A kérdező kommentje:
Hogy közöljem a barátommal hogy bocs nem szeretnék roma telepen lakni és dolgozni? De hogy csak ilyen helyen van munka..:( Vidéken lakom amúgy ő pesti de én nem szoktam meg a városi életet.
2014. aug. 18. 14:47
 3/7 anonim válasza:
60%
Ha még aktuális a kérdés... BAROMSÁG :D Csepel nem tré környék... Egyetlen hely gázos Csepelen, az Ady Endre út/Adytelep, ami éjszakánként tényleg nem az igazi, mert kicsit lepusztult. De a többi része, PL: a panelos központ, vagy a szélén Csillagtelep, de főleg Királyerdő, ahol egyáltalán nem "kockáztatod a testi épséged":D Középsuliba jártam Csepelre, rengeteg barátom volt ott, csomót lógtunk kint esténként hétvégente és semmi extra... Én Kispesten lakom és még itt se annyira veszélyes a dolog... A Váci úton melózom, Újpest - Városkapunál szállok le a metróról, na esténként ott már kellemetlen :D Vagy PL: a jó öreg Pongrácz lakó - Hős utca Kőbányán! Na de Csepel :D Nem kell aggódnod..
2014. szept. 25. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen már Csepelen dolgozom.És tényleg jó környék.Jobb mint Újpest!Ahonnét járok néha..pff

itt kéne valami jó olcsó albérletet találnom..ami nem túl lepusztult és esetleg egy normális lakótársat..

2014. szept. 25. 09:10
 5/7 anonim válasza:
100%
Hát nem a pároddal laksz?:O Egyébként a Karácsony Sándor utcánál vannak elég szép lakások bár gondolom komoly áron... Olcsóbban meg talán a központnál, vagy kifele, Csepel déli vége irányában van még pár olcsóbb de kulturált társasház:D
2014. szept. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

igen, vagyis nem igazán a szüleinél lakik és nincs pénze fizetni az albérletet szóval ezért én meg messze lakom vidéken..

Újpest is messze van Csepeltől és nem akarok a szüleivel együtt lakni se ő meg nem akar összeköltözni velem úgyhogy most tanácstalan vagyok.Egy szobás lakás is sokba kerül egy főre plusz egy macska egyedül meg nem akarok lakni vagy nem tudom..lehet az lesz..ha olcsó az albi.

2014. szept. 25. 12:51
 7/7 anonim válasza:
100%
Háát... Ha az anyagiak nagy problémát jelentenek, akkor Erzsébeten vannak nagyon nagyon olcsó lakások és ugyebár az Csepeltől csak pár perc.. :D Bár az már tényleg necces környék a Török Flóristól a 9 fele:S De amikor én anno lakásokat néztem, ott voltak a legolcsóbbak a városban!:D
2014. szept. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!