Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » 20. kerületen belül hova...

20. kerületen belül hova érdemes, és hova nem tanácsos költözni?

Figyelt kérdés
Munkám miatt ebbe a kerületbe vagy a környezők egyikébe szeretnék költözni. Viszont nem vagyok járatos a környéken. Milyenek a tapasztalatok? Közbiztonság? Köszönöm a válaszokat!

2014. júl. 24. 15:13
 1/3 anonim ***** válasza:
45%
Talán egyszer vagy kétszer jártam ott, így nem biztos, hogy megbízható a válaszom. Érzésem szerint inkább a kerület északi felére költözz, mondjuk a Nagysándor József utca és a Határ út közé, a lentebbi részek, az 51-52 villamosok hurkai körül elterülő részek nekem már kicsit gázosabbnak tűntek.
2014. júl. 25. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
73%

Remélem, hogy még aktuális a téma.

Én erzsébeti vagyok (kb. 10 éve). Mi lent élünk a dunaparton, Mediterrán lakópark és környezete. Én nagyon szeretem ezt a környéket, noha a kerület többi részét utálom. Kifejezettem sok a kisgyermekes család, havonta maximum egyszer találkozom hajléktalanokkal (bár ez lehet, hogy csak azért van, mert mindig elég korán járok-kelek? Ki tudja. Betörésről még egy szomszédtól sem hallottam a tíz év alatt. Mondjuk graffitis esetek előfordultak, de ezek is évente egyszer, sőt, ezzel már sokat mondtam. Kérdezz nyugodtan privátban.

2014. aug. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
52-es villamos által körbeölelt területre NE költözz. Laktunk ott, meg laknak ismerősök és egyre több a betörés, cigányok a nyakláncot kitépik az emberek nyakából, a fülbevalót... meg ilyenek. Mi egy egész rendezett utcában laktunk mire elköltöztünk csak az utcának azon a részén, ahol mi laktunk (a két merőleges út közti szakaszon) Három komoly putri lett! Putri putri. Vakolatleverős, paplan az ablaküveg helyett, szemétdomb az udvaron putri. Volt mikor rendőrt kellett hívni, mert úgy üvöltöttek meg szinte örvénylett a cigány sokadalom az egyik putri előtt, még ablakokat is vertek be. Ne mondjam, hogy nem jöttek ki túl gyorsan.
2014. dec. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!