Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van egy barátnőm akivel...

Ramika66 kérdése:

Van egy barátnőm akivel tegnap találkoztunk volna időre. Sokat vártam nem jött, így úgy döntöttem hogy haza jövök-többi lent! (már többször is volt ilyen) Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Mikor felléptem facebook-ra akkor tudtam meg az anyjától hogy szülinapi bulin van egy barátnőjén. De nekem nem is szólt hogy nem tud velem találkozni. (már többször is volt ilyen) mit csináljak? mikor mindíg próbálnék vele erről beszélni kibújik alóla,mentegetőzik! :/
2014. aug. 19. 08:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne tervezz vele hosszú távon.
2014. aug. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
valami más? :D
2014. aug. 19. 10:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ne haragudj, de az ilyen nem barátnő. Nekem is volt ilyen "barátnőm", vidékről jártam be városba, emiatt nyilván nem tudtam csak úgy jönni és menni, van hogy óránként-kétóránként jár a buszom. Megbeszéltük fél7-re a talit, azt tudtam, hogy késni fog, mert az életben nem ért még oda sehová időben. Vártam 7-ig, negyed 8-ig, felhívtam, hogy hol van már. Ja ja nem tud jönni bocs, pénz meg nincs a telefonján. S mibe kerülne elkérni az apja, anyja a 8millió kishúga mobilját, hogy megeresszen egy 20 mp-es telefont, hogy: ne gyerek bmeg, nem tudok találkozni veled? Annyira felháborítónak tartom az ilyenek viselkedését, a nővel azóta nem barátkozom. Neked az lenne a dolgod, hogy felhívni, és azt mondani, hogy most szeretnél vmit megbeszélni, ne térjen ki alóla. És elmondod mi a problémád. Ha kitér meg kifogásokat keres, akkor pedig megmondani, hogy oké, akkor ezentúl nem kell találkozni és ő is pontosan úgy számíthat majd rád, mint te rá. Meg kell az ilyet mondani, ne hagyd magad, mert az ilyenek elszemtelenednek, ha látják, hogy megtehetik ezeket a dolgokat.
2014. aug. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm..és meg is fogadom a tanácsod! De mi már 7 éve barátnők vagyunk és nehéz elengedni! :/
2014. aug. 19. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!