Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rendben van ha többször haza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendben van ha többször haza kísérem? Tobbi lent

Figyelt kérdés
Szóval van ez a lány aki nagyon tetszik nekem a suliból és úgy latom hogy én is tetszek neki mert amikor meglát elmosolyogja magát,nemet órán mellem ül.2 napja haza kísértem és nagyon jól beszélgetünk úgy 30 percet, mesélt magáról én is magamról nevedgéltunk stb.Ma is találkoztam vele a buszon de nem kísértem haza hogy nehogy aszt higgye hogy nyomulok.

2013. márc. 4. 19:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne hazakísérni?

Nyugodtan tedd meg.Majd úgy is mondani fogja ha sok.Meg nem minden nap akarod gondolom...

Na meg az apja szemében azért jó pont,hogy haza kíséred.Közben meg jókat beszélgettek.

2013. márc. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
SZerintem kiserd haza amikor csak akarod persze eloszor kerdezd meg tole h szabad e
2013. márc. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
0%
Nos, én rohadt gazdag vagyok, hatalmas házzal és ezt mindenki tudja. Ezért mindenki haza akar kísérni és meg is engedem nekik, h még többen tudják, h rohadt gazdag vagyok :-) És ennek örülök :-)
2013. márc. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!