Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tesóm (21L) többször is...

Tesóm (21L) többször is részegen jön haza (többi lent)?

Figyelt kérdés
Az előbb említettem 21 éves lány a tesóm és többször is részegen jön haza de most lebukott a szüleim előtt nagy veszekedés lett belőle! Anyukám kérdezte h máskor is fordult már elő ilyen én meg azt mondtam nem! Nem tudtam mi tévő legyek és azt mondtam hogy nem de szerintetek mondjam el nekik az őszintét hogy amiről én tudok az 3-4 alkalom fél éven belül?
2014. febr. 9. 01:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha felted attol, hogy vmi bajba keveredik/keveredett, akkor mondd el, ha csak felesleges vitat szitanal vele, akkor pedig hagyjad! De ezzel kapcsolatban nagyon nehez a szituaciot es a noveredet nem ismerve velemenyt mondani.
2014. febr. 9. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Félek hogy nem fogja "kinőni" és később is ilyen lesz és nem lesz munkahelye ,családja pedig egy okos lány kitűnő tanuló volt :/
2014. febr. 9. 01:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem 21 évesen ez teljesen normális.. Ilyen korban a legtöbben egyetemisták és sokszor buliznak, nincs is ezzel gond. Szerintem jobb lenne ha elköltözne otthonról, mindenkinek megspórolna egy csomó feszültséget. Én is nemrég költöztem el a szüleimtől a saját lakásomba(20/F), nagyon jó érzés az önállóság. Nem azt mondom, hogy hullarészegen megyek haza minden nap, de jó érzés hogy el tudok menni szórakozni a barátaimmal, és nem verek fel senkit akkor sem ha hajnalban megyek haza, vagy hogy nyugodtan ott aludhat egy barátom anélkül hogy zavarnék valakit.
2014. febr. 9. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Felnőtt nő. Szüleid reagálták túl. Neked sem kellene ennyire túlparáznod. Ha félted, akkor beszélgess vele erről, de ne rohand le.
2014. febr. 9. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!