Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha ennyire félek az osztálytár...

Ha ennyire félek az osztálytársaimtól az nem normális?

Figyelt kérdés

16/L

Sokat bántanak meg lealáznak. Nagyon tetszenek a statement nyakláncok és van egy csomó csak az a baj, hogy nem merek majd felvenni őket, mert biztos mégjobban bántanának miatta. Meg van egy csomó Mayo chix-es, Retro-s, Tally Weijl-is(most pontosan nemtudom hogy írják) ruhám és azokat sem merem felvenni, mert egyszer gondoltam, hogy milyen jól nézek ki benne és elmentem úgy suliba. Egyberuha volt egy nagyon szép, fiatalos és a többiek elkezdtek bántani, hogy milyen undorító vagyok:(( De az utcán meg majndem minden fiú köszöngetett nekem meg odajöttek beszélgetni. Beszeretném még festeni is a hajamat, de azt se merem. Elegem van az állandó baszogatásukból:(


2014. aug. 20. 16:02
 1/5 anonim válasza:
hát taposd ki a belüket:D én nem tom miért kell mást szapulni az öltözködése miatt. Egyszer egy hippi ismerősöm panaszkodott, hogy pár RIBIZLI szólta le őt. Ha neked a ruhák tetszenek, hordd nyugodtan. Bár koktélrucikba azért kicsit fura suliba menni. Képet teszel fel a ruháról?:D
2014. aug. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát mérgemben és bánatomban összevagdaltam és kidobtam.:( Nem koktélruci volt.
2014. aug. 20. 16:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Neee foglalkozz velük. Azt mondanak, amit akarnak. Ha ilyen az ízlésed, akkor nyugodtan vállald fel. Én meg szeretem az "elcseszett bölcsész", és az ódivatúnak tűnő, de nőies ruháimat. De nem is mondanak rá semmit. Mert normálisak. Az osztálytársaid viszont felszínesek! Csak ne legyél nagyon kihívó, mert az valóban bánthatja a szemüket. :)
2014. aug. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Az valóban nem normális. :) Tudom, könnyű ezt mondani, -pláne majdnem 10 évvel idősebben-, de ne törődj a véleményükkel. A reakciójukból az jön le, hogy kicsinyesek, felszínesek és lehetséges, hogy irigyek is. Sajnos vannak és lesznek is ilyen emberek az életben, meg kell tanulni őket "kezelni". Az a legkézenfekvőbb, ha próbálsz nem foglalkozni velük. Az ilyeneket inkább sajnálni kell, nem szabad veszekedni velük, főleg nem emészteni magad miattuk. Ha másoknak tetszettél, akkor a hiba nem a Te készülékedben van. :D
2014. aug. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szegény lányka. A gyerekek a legkegyetlenebbek egymással.

Sokan átmennek ezen. Sajnálom: Mi azért ♥ téged!

2014. aug. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!