Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Németországban milyen a...

Németországban milyen a melegek elfogadottsága?

Figyelt kérdés
Főként Berlinre gondolok. De más nagyvárosok is érdekelnének és persze vidék is. Ki szeretnék költözni német nyelvterületre dolgozni, szóba jöhet még Ausztria vagy Svájc is persze, de elsősorban Berlin érdekel.

2014. aug. 27. 22:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Berlin főpolgármestere nyíltan meleg. És lám, ez senkit nem érdekel. Azt hiszem, innen sejthető a dolog.
2014. aug. 28. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A kutyat nem erdekli ha meleg vagy.
2014. aug. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 MrPifta ***** válasza:
100%
senkinek semmi baja nincs vele. Így kéne Magyarországon is
2014. aug. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
az, hogy valaki meleg, az ott olyan informácií, minthogy valaki szőke, vagy barna
2014. aug. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Van egy nemet baratom es amelyik varosabn lakik (nem tudom melyik) van egy meleg negyed ami a varos legnagyobb turisztikai negyede.
2014. aug. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországhoz képest, ott nem nézik le vagy taszítja ki az embert a társadalom, sokkal elfogadóbbak ilyen téren. Énis ausztriába szeretnék kiköltözni, amint megvan a szakmám és találok munkahelyet. Fizetés és társadalmi kultúráltság szempontjából is!
2014. aug. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
0%
Hát azért én nem nagyon hangoztatnám ott sem... főleg ha munkát keresel,egyébként meg a kutyát nem érdekli.Lehet Berlinben divat a homokosság,de nem minden régióban... egyébként meg szerintem ez a te magánkis ügyed.Ha nem kérdezik közvetlenül,azért ne hangoztasd...
2014. aug. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én Bayernben élek, nyíltan vagyok leszbikus, munkahelyemen is, első pillanattól tudja mindenki. Senkit sem érdekel...

Eddig egyszer szóltak be...magyarok egy üzletben, a másik pénztárnál álltak és azt hitték nem értem a mocskolódásukat.

2014. aug. 29. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 MrPifta ***** válasza:
100%
7/8, csak ha te sem hangoztatod, hogy heteró vagy...
2014. aug. 29. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!