Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan menjek vissza a régi...

Hogyan menjek vissza a régi sulimba?

Figyelt kérdés
Megbuktam és szinte mindenből kettes voltam, ezért átmentem egy könnyebbe, de ide olyan hülye visszataszító emberek járnak, hogy rosszul vagyok tőlük. Szeretnék visszamenni mert jó suli, itt pedig belegörnyedek a sok hülyébe. Viszont ott rosszak a tanárok miattuk jöttem el, de jó volt a közösség. Itt meg fordítva. És tudom tanulni kell, de drogos barlangból jött mentek megkeserítik az életemet. Arra gondoltam ha most túlélném ezt az évet és belehúznék talán az igazgató visszavenne, ha látná, hogy összeszedtem magam.

2014. szept. 1. 15:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát félévig próbálj tanulni,hogy visszavegyenek.Meg az sem utolsó szempont,hogy neked nem lenne-e ciki visszamenni.:/
2014. szept. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!