Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Haverom mondta hogy Izrael...

Haverom mondta hogy Izrael szórólapokat dobál le bizonyos házakhoz az előtt mielőtt elkezdené bombázni és figyelmezteti az embereket hogy bombázni fog, ez elég kamunak hangzik de nem tudom ezért megkérdezem?

Figyelt kérdés

továbbá Én mint Magyar állampolgár Izraelbe költözhetnék ha szeretnék? Továbbá Izraelben van Magyarok által irányított vallási gyülekezet akinek az Izraeli kormány ad a szavára?

ezek mind mind buta kérdések csak olyan nem egyenlő ez a cumó nincs bajom a zsidókkal csak annyi hogy nagyon különcök legalább is én ezt érzem.



2014. szept. 9. 22:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, valóban szokták figyelmeztetni a lakókat a bombázás előtt, mivel katonai állásokat sejtenek ott, de nem akarnak civil áldozatokat.


Természetesen oda költözhetnél, ha szeretnél, tanulni, dolgozni, kutatni vagy amit akarsz. Keresztény gyülekezet van, ha erre gondolsz. Mivel nincs is olyan, hogy magyar vallás, és nincs számottevő magyar kisebbség sem ott, ezért elég furcsa, kötekedés-szagú ez a kérdés. Különc alatt mire gondolsz? Hogy nem bírod a pofájukat? :P

2014. szept. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
18%

A haverod vagy hazudik, vagy neki hazudnak (ez utóbbi a valószínűbb). Hogy az IDF sms-eket meg szórólapokat küldözget a lebombázni kívánt negyedek lakóinak szánalmas propaganda, a kopogtatós módszert is addig használták amíg felvette a kamera. Ha így lenne, valószínűleg nem halt volna meg 2100 civil.


Továbbá, ha nincs büntetett előéleted, és nem vagy arab/néger (azaz ellenséges nép tagja), letelepedhetsz Izraelben, persze ha nincsenek zsidó felmenőid, elég nehéz lesz. Ezt leszámítva, maguk az izraeli emberek meglepően befogadóak az európaiakkal és amerikaiakkal szemben, ezt csak hozzà szerettem volna fűzni.

És nem, csak a magyar kormány hobbija privilégiumokkal felruházni idegen vallási szervezeteket, Izraelben ilyen nincs, és szerintem más országban sem.

2014. szept. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszotokat :D nem kötekedés csak kíváncsi voltam hogy engem pl ott ilyen kis különcnek néznének vagy ugyanúgy élhetnék ott mint itt.

A szórólap meg azért furcsa mert ha én szórólapot szórok egy katonai állásra akkor az ellenség simán levágja hogy támadok és akkor végül is sose halna meg senki.

De látod írtad hogy ha nincsenek Zsidó felmenőim akkor nehéz lenne odaköltöznöm na ez miért van ???? akkor ez is megkülönböztetés.

2014. szept. 9. 23:18
 4/6 anonim ***** válasza:

- Mint magyar állampolgár kaphatsz 3 hónap tartózkodási engedélyt. Letelepedni ha nem vagy zsidó nem igen fogsz tudni.

- tudtommal magyarok által irányított nincs. Német viszont van.

- Nem is ismered fel a környezetedben a zsidókat így nem tudhatod különcök-e vagy sem.

2014. szept. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szórólapot, kopogtató bombát, SMS--est valóban küldött a Cahal annak ellenére, hogy katonai szempontból elveszti az egyik legfontosabb elemet a meglepetést.

Az pedig hazugság, hogy csak a média számára szóló duma. Aki ezt állítja maga a hazug.


2100 ember azért halt meg mert a Hamasz élőpajzsnak használta őket valamint nincs semmiféle védelme a civileknek. Ezzel szemben Izraelben a civilek védelme az elsődleges.

2014. szept. 10. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#2, 22:42

Mielott hulyesegeket beszelsz - es valoszinuleg hiszed is oket - javaslom menj el egy kis turista csavargasra Izraelbe.

Es ha mat lattad a VALOSAGOT - akkor talan kevesbe leszel buta.

2014. szept. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!