Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mostanában nincs türelmem...

Mostanában nincs türelmem olvasni, mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
Régen sokat olvastam, de amióta ráálltam a netezésre, ez erősen háttérbe szorult, manapság nagyon kevés könyvhöz van türelmem, azokhoz se sok. Van ötletetek? A netre a mindennapokban szükségem van.

2014. szept. 15. 20:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Tedd azt, amihez kedved van. Lehet visszatér valamikor magától. Vagy nem, az sem tragédia.
2014. szept. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A gond az, hogy kedvem van olvasni... Legalábbis szeretnék, de ha belekezdek, 1-2 oldal után rá is unok. Utólag bennem marad, hogy de jó lenne olvasni, csak ugyanott kötnék ki.
2014. szept. 15. 23:19
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez az átmeneti állapot.

Én is sokat olvastam valamikor, aztán megjelent az életemben a net. Egy idő után a nagy érdeklődéssel megkezdett könyvekről is hajlamos lettem megfeledkezni 10-20 oldal után. Később teljesen eltűnt az olvasási vágy.

Az az elméletem, hogy pusztán szórakozásból, időtöltés gyanánt olvastam addig is és erre az internet sokkal alkalmasabb.

De nem zárom ki, hogy egyszer majd fordul a helyzet és újra ráérzek az könyvolvasás ízére. Mindenesetre erőltetni nem fogom.

2014. szept. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!