Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Pofátlanság, hogy ha egy árut...

Pofátlanság, hogy ha egy árut 50000Ft-ért hirdetek, akkor állandóan 30000-et kínál érte egy érdeklődő?

Figyelt kérdés
Ennél többet nem hajlandó ajánlani. Hiába írtam neki többször is, hogy esetleg 45000-ben benne vagyok, ő állandóan írogat, hogy 30000-ért megvenné, mintha fel se fogta volna, mit válaszoltam. Ez már zaklatásnak számít?
2014. szept. 23. 10:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem zsarolás de még csak nem is zaklatás. Töröld az üzenetét vagy hagyd figyelmen kívül és kész...
2014. szept. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Megírtam neki, hogy akkor nem adom el neki, mégis naponta többször is rám ír. Telefonon is hívogatott pár napja, de nem tudtam felvenni, mert épp dolgoztam, utána meg már direkt kinyomtam mindig, mert nem akarok vele tovább foglalkozni.
2014. szept. 23. 11:14
 3/9 anonim ***** válasza:

Igen, pofátlanság.

Jelentsd vagy tiltsd le.

2014. szept. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik rámenős. Egy bizonyos mértékig természetes. Utána erőszakosság. A mértéket te döntöd el, mivel téged érint. De ha tovább zaklat, azt is te tudod megoldani, harmadik felet nem érdemes bevonni, mert annyira azért nem hangsúlyos.
2014. szept. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Annyiban idegesít, hogy hiába írok neki bármit, mintha el se olvasná. Folyamatosan ugyanazt szajkózza.
2014. szept. 23. 12:55
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez egy agresszív tárgyalási technika.

Ha megtörsz, akkor belemész így is az üzletbe.

2014. szept. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem pofátlan, sőt, szimpatikus, eredményorientált, céltudatos, kapitalista, amilyennek mindenki kellene, hogy legyen 25 évvel Kádár apánk halála után...
2014. szept. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Annyiban idegesít, hogy hiába írok neki bármit, mintha el se olvasná. Folyamatosan ugyanazt szajkózza."


Ez rád is igaz. Folyamatosan csak azt mondod, hogy ötvenezer, ötvenezer, ötvenezer... Mintha meg sem hallanád, hogy ő mit ajánl a portékáért :D

Ha árulsz valamit, akkor az ilyen és ehhez hasonló dolgok mindig benne vannak a pakliban. Ez vagy elfogadod, vagy ne árulj semmit.

2014. szept. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, te se olvastad el, amit írtam? Én nem ragadtam le 50 ezernél, hanem írtam neki, hogy 45 ezerért odaadom. Ezt úgy, hogy ezresével vittem lefele az árat, 45-nél pedig közöltem, hogy köszönöm, de ennél alább nem adom. Ha itt megállt volna, akkor oké, semmi bajom nem lenne vele. De azóta is folyamatosan jön a 30 ezrével. Bár ma még pont nem írt, remélem, leszáll már rólam végre :D
2014. szept. 24. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!