Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért kap olyan sok kinai...

Miért kap olyan sok kinai tartozkodási engedélyt? És miből vesznek drága lakásokat?

Figyelt kérdés
2014. okt. 5. 20:42
 1/6 anonim ***** válasza:
sokan vesznek kötvényt, ezzel pedig tartózkodási engedélyhez jutnak. elsősorban a gazdag kínaiak tudják ezt megvalósítani, így nyílván lakásra is van pénzük. Tartózkodási engedéllyel pedig hozhatják az egész családot.
2014. okt. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Magyarországra főleg a gazdagabb kínaiak jönnek.

Mint láthatod, főleg boltokat üzemeltetnek.


Van, hogy egy kínai család 5-6 kínai boltot is birtokol.Na onnan van ennyi pénzük.


Mondjuk, őszintén én nem szívesen lennék egy kínai beosztottja, a mentalitásuk miatt...

2014. okt. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Láttam, hogy még pénztárgépet sem üzemeltetnek. A magyarokat pedig lezuzza a NAV.
2014. okt. 5. 20:57
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy kis városban lakom. Legalább 5 kínai bolt van. Mindenütt van pénztárgép. De az alkalmazottaknak minimálbért fizetnek, akkor is, ha túlóráznak.
2014. okt. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor az én főnöknőm a Mary kínai(ohne túlóra). :-) Amúgy szerintem van ott pénzmosás is. Most is volt valami lövöldözés, kínai üzletemberektől(ruhakereskedők) 500millát loptak a támadók. Azért volt náluk ennyi pénz, mert áruért mentek. Hahaha. Megkérdeznék pár ruhakereskedőt, hogy 500milláért szoktak ők is áruért menni.
2014. okt. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó, ugyanez a véleményem. Nekem szomszédaim lettek kinaiak. Hát érdekes egy életmód. Éjszaka jönnek-mennek. Tele vannak barátokkal. Csupa külföldi kocsi a ház előtt. stb.
2014. okt. 6. 07:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!