Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért Magyarországon a legdrág...

Miért Magyarországon a legdrágább az autópálya kilométerenként?

Figyelt kérdés

Magyarország fele síkság, másik fele is csak enyhén dombos, közel sincsenek olyan hegyek nálunk, mint pl Ausztriában, vagy észak Szlovákiában, és mégis.


Még Ausztriában is olcsóbb. Mit csinálunk rosszul?



2014. szept. 13. 22:15
 1/10 anonim ***** válasza:
30%
Múltkor olvastam, hogy a horvátoknál drágább. Fizetőkapus rendszer van és ahogy közeledsz a tengerpart felé egyre drágábbak a szakaszok.
2014. szept. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mi mentünk a tengerpartra autópályán, és nem láttam ilyen kaput.
2014. szept. 13. 22:35
 3/10 anonim ***** válasza:
Valami kimutatás, statisztika van erről? Mert a románoknál hallottam ugyanezt.
2014. szept. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%

#1 A kérdező arra gondolt, hogy a megépítése drágább.


Azért mert ebben az országban aki amit tud azt ellop, elsikkaszt.

2014. szept. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
5%

Kedves kérdező!

Az egész kérdés kamu, vagy nem jártál "croaciában". Annyira fizetős kapuk vannak, hogy a jobb szélső kapun mehetnek azok, akiknek kártyás előfizetésük van. Az olaszok még drágábbak! Magyarország a legolcsóbb. Ho-ban Dalmáciáig kb 20e ft átváltva a költség.

2014. szept. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ezek napidíjak. Amikor besorolsz láthatod a pontos díjakat. Már előre kiírják egy táblára. Már fizetés előtt tudod mennyit fizetsz. Ha Magyarországon is ilyen árak lennének csak az átutazó külföldiek használnák a pályát.
2014. szept. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
53%
Az olaszokat szerintem senki nem veri. Menj le Szicíliáig autóval. Többszáz euróba fog fájni. Hol van ez a mi 10 eurós díjunktól?
2014. szept. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem 5 perc google után 10 olyan országot is találnék, ahol drágább. Nem kell elhinne mindent, amit mondanak.


Mellesleg, míg Magyarországon simán átutazol autópályán, mi Szlovákiában ott szenvedtünk 40-el, mert nem volt autópálya, ami végigvezetett volna minket, csak egy rövid szakasz.

2014. szept. 14. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mert rengeteg romlott lelkű tolvaj él köztünk.
2014. szept. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 BlackSword ***** válasza:
77%
a klasszikus vicc csattanója: száz magának, száz nekem, negyvenért meg megcsináltatjuk...
2014. szept. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!