Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Történt már vetek olyan az...

Történt már vetek olyan az egyetemi kollégiumban, hogy a hűtőből elvettek valamit ami a tiétek volt, és ha igen, ezt hogyan kezeltétek?

Figyelt kérdés
2014. okt. 8. 13:02
 1/3 A kérdező kommentje:
Veletek*
2014. okt. 8. 13:03
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Bebújtam a konyhai kuka mögé este. Aztán vártam. Jött is a tolvaj, nem is egy. Aztán másnap meglepődve látta, hogy a neve rajta virít a hűtőn alatta a felirattal, hogy tolvaj.


Leszokott...


Egyébként mi eleinte azzal kezeltük, hogy lakatot kértünk a hűtőre és így nem nyúlhatott akárki a hűtőbe. De ez így bajos volt a kulcs miatt, mert azt is ellopkodták. Úgyhogy a koliszobába szereztünk egy kis hűtőt. Teljesen jó volt, célnak megfelelt.


Másik megoldás az volt, hogy nem vittünk hűtős kaját. Ez volt a műzlis, szendvicses időszak. Reggel leszaladtunk tejér, pár szelet szalámiért sajtér, azt az még aznap elfogyott.


De a legjobb módszerem az volt, amikor ugyan csak a kuka mögül előugorva végighasítottam a hátukon. A szívbaj és az összeszarás kerülgette őket. Aztán kérdeztem mi kéne ha vóna, mondta, hogy éhes, oszt attam neki kaját. Mondtam, ha éhes akkor ne lopjon mint egy koszos csöves tolvaj, hanem kérjen. Utána egy ideig járt 1-2 kéregetni, mindig adtam, de egy idő után szégyelték, hogy csak kéregetnek és sosem mondok nemet szal maguktól abbahagyták. Nem csak az én kajámat másét se dézsmálták utána.


Anonymus

2014. okt. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Minden új helyen előfordult:(


Az egyik helyen már az első nap megfújták a kajám felét, pedig szünidő volt, és két szobára jutott egy hűtő... Mivel tudtam, hogy csak pár hét, és tovább állok, nem fektettem különösebb energiát az ügybe, egyszerűen igyekeztem minél kevesebb hűtendő dolgot venni...


Másol (hat szoba / hűtő) ráragasztottam a dobozra egy cetlit, hogy hagyjon fel azzal, hogy elvesz belőle, mert hetente csak egyszer utazom arra, ahol veszem, és pont egy hétre elég, ha eleszi előlem, nekem nem jut. "Rendes" volt, abbahagyta.

2014. okt. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!