Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Volt már részetek megkülönbözt...

Volt már részetek megkülönböztetésben külföldi munkavállalás során? Hogyan kezeltétek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A kérdésem igazából arra vonatkozik, hogy amikor külföldön dolgoztatok volt-e részetek a munkahelyeteket megkülönböztetésben?

Nem arra gondolok, hogy nem kaptatok meg egy állást, mert magyarok vagytok, hanem megkaptátok, de pl. az egyik főnökötök úgy bánt veletek mintha egy kis magyar hülye gyerek lennétek?

Hogyan kezeltétek?

Köszönöm a válaszokat!



2013. dec. 31. 11:20
 1/3 anonim ***** válasza:
49%

Szólj a közvetlen felettesednek, hogy te hátrányosan meg van különböztetve. (súlyosabb esetben, vagy ha nem javul a helyzet akkor a HR-nek.)


Jegyezd meg a szavakat, amiket használ és tudd visszaidézni, különben nem sokra mész a panaszoddal.

2013. dec. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem, semmilyenben Irodaban dolgozom,az interjun volt csak, hogy elem tettek egy papirt, hogy irjak egy levelet, mert letesztelnek az angolom, a helyieknek ez biztos nem volt, ez a vegzettsegemen is nyammogtak egy sort, hogy az itt vajon minek felel meg.De munkavegzes soran semmi, eleinte is kedves volt mindenki, de ugy egy honap utan ereztem, hogy teljesen be is fogadtak, mert tudjak, hogy jol dolgozom es normalis vagyok mindenkivel.
2013. dec. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
#1 vagyok, mérnökként dolgoztam kint és nem tapasztaltam megkülönböztetést. De ha lett volna ilyen, akkor azt csináltam volna, amit leírtam.
2013. dec. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!