Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kollégiumban (egyetemi) két...

Kollégiumban (egyetemi) két szobában hat főre jut egy WC, a többiek közös WC papírt használnak, de én külön vásárolok magamnak és azt, hogyan mondjam el ezt nekik nekik? (lásd alul)

Figyelt kérdés
Egyik szobatárs felvetette, mindenki adjon bele a közösbe, de én nem szeretnék, mert én mindig külön vásárolok magamnak és azt használom.
2014. okt. 13. 19:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Akkor ne adj a közösbe, és mindig vidd magaddal a vécére a saját vécépapirod.


Mit félsz ezt elmondani nekik?

2014. okt. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez miért olyan nagy cucc? Én még örülnék is neki, ha amúgy valaki mindig gondoskodna arról, hogy legyen ott wc papír, nem maradnék olykor hoppon. :D

Simán meg lehet beszélni, nincs ebben semmi. Mi 3-an vagyunk egy szobában és minden héten beteszünk egy-egy 100-ast a közösbe, szappanra, tisztítószerre, kukászsákra, közös sütisütésre, főzésre, vagy amire éppen kell. Így nincs vita.

2014. okt. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!