Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Minden zenész személyisége...

Minden zenész személyisége kicsit más, fura, különös?

Figyelt kérdés
gondolok itt bármilyen stílusra és hangszerre. ha megfigyelitek pl. Edwin Marton a nagy hegedűművész is olyan zárkózott fura, sznobnak látszik (lehet az is) akkor pl Benkőről szerintem nem kell beszélnem miket megcsinál :D pedig rengeteg albuma van , vagy Robert Smith a The Cure énekese idén lesz 51 éves és még mindig koncerteznek zenélnek...szóval lehet így sorolni ha megfigyelitek mindegyikben egy kis furcsaság másság van. itt még olyat is olvastam hogya zt tanácsolta valaki egy csajnak hogyha zenész az illető ne jöjjön vele össze mert lépten-nyomon meg fogja csalni biztosra veheti...
2010. jan. 24. 11:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
77%

én zenész vagyok. Tényleg furák vagyunk a többi ember számára, zárkózottabbak vagyunk, mint az átlag, sokkal összetettebbek az átlagnál. Hogy ne jöjj össze egy zenésszel, mert megcsal? Attól függ milyen zenész, mert zenészből két féle van. Az első típus, aki szívből zenél, olyan tuti nem fog megcsalni, mert a zene miatt sokkal fejlettebbek az emocionális képességeink és sokkal jobban tudunk szeretni.


Van a másik típus, aki csak azért zenél, mert menő. Nah az ilyeneket kerül messze, csak hígítják a szakmát, általában nagy diszkósok és hasonlók.


Persze a zenész címszó alatt, csak olyanokat vegyél akik TANULTÁK éveken át, évek óta csinálja normálisan, nem úgy mint a nagy rockerek, akik vesznek egy gitárt és fél év után zenésznek mondják maguk.


egy trombitás.

2010. jan. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem attól még, hogy valaki zenész, össze lehet jönni vele, nem fogja feltétlenül megcsalni a lányt. Én inkább azt tudom elképzelni, hogy miután megkapta a lányt, azután már nem is fogja annyira érdekelni, esetleg az illető dalai sem az igaziak már, mert nincs kihez írnia. Szóval ez a rajongás alábbhagy, és a lány csalódni fog. Persze attól is függ, hogy milyen zenészekről van szó, olyanokról, akiknek már 20 év tapasztalat minimum van a hátuk mögött, vagy az ilyen nemrég felkapott kis "sztárokról". Én azt mondom, a híresebb embereknek csak jót tesz, ha kicsit zárkózottak. Ha nem így lenne, nagyon könnyen kihasználhatnák őket.
2010. jan. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
A művészek általában mindig különösek, furcsák.
2010. jan. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
első vagyok. Én 10éve zenélek, mostmár egy elismert fúvószenekarban, de nekem soha nem szokott elmúlni a lelkesedésem a lány iránt. Mindig imádok vele lenni, imádom a mosolyát és képes vagyok ezért bármit megtenni. Bármikor.
2010. jan. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
100%

Én is zenész vagyok, barátom szintén. Előtte akikkel együttvoltam, általában nem tudtak megérteni, mert ez nekem tényleg nem menőség... Szóval, igen, kicsit furcsák vagyunk. Főleg ha szívből csináljuk. Ez nálunk Kedvesemre és rám is vonatkozik. a megcsalással nem biztos, hogy egyetértek. Embere válogatja. De tény, hogy egy zenésznél, aki előtt ott teszik magukat a jó csajok/pasik egész koncert alatt, hát... Nagyobb a kísértés, mint ha az ember a közönségben lenne...

Ugyanakkor két ellenpólust is tudok mondani, egyik, hogy azért egy bizonyos idő után benő az ember feje annyira, hogy ne érezze kísértésnek a dolgokat. Másik pedig, hogy ha szeretsz valakit, akkor teljesen mindegy, hány csávó akar rádhajtani/hány csaj akar az ágyába csábítani.

Szóval ennyi. Köztünk teljesen normális a viszony, sohasem volt még ilyen, és nem hiszem, hogy valaha is lenne. De zenésznek egy zenész társ - szerintem sokkal könnyebb így.


Billentyűslány

2010. jan. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
46%

Igen, mint jelenség igaz. Csak éppen fordítva. Sok esetben azért lett akármilyen művész mert eleve valami gond volt a személyiségével, míg más szintén sok esetben ha művész lett, kicsit el van szállva, hogy "ő más mint anép", és ezért megengedhet magának egy extravagánsabb életmódot.

Pszichológus azért csodálkat tehet ám.

2010. jan. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Nincs 2 egyforma zenész. Van, aki szeretne hű maradni a műfajhoz, mást pedig ez egyáltalán nem érdekel. Én az előbbibe tartozom, számomra fontos a hitelesség.
2010. jan. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, az én nagy kedvencem Michael Jackson is elég fura teremtmény volt...:) én szeretem a zenészeket, van bennuk valami kulonleges.. én is zenész szeretnék lenni, ahogy leveszik a gipszet a kezemrol veszek is egy gitárt! :)
2010. jan. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Lehetnek konzervatívabbak is.
2010. jan. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
68%
A zenészek általában művészlelkek, érzékenyek, önzők, beképzeltek, érzelmesek és a hűség ismeretlen fogalom a számukra (a lányoknak imponálnak a zenész pasik,könnyű így csajozni, ki ne használná ezt ki?). Egy sör mellett szívesen elbeszélgetnek bármiről :)
2010. jan. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!